2023’te Amazon Fire HD 8 için en iyi microSD kartlar


Tatil yolculuğunuz ister arabada, ister uçakta veya trende gerçekleşsin, microSD kartlı Amazon Fire HD 8 tablet, saatlerin uçup gitmesine yardımcı olabilir. Video indirme olanağı sunan akışlı video uygulamaları ve her zamankinden daha fazla yer kaplayan yüksek kaliteli oyun varlıklarıyla, Fire HD 8’deki 64 GB’lık depolama alanının yeterli olmadığını görebilirsiniz ve bu yalnızca en büyüğünü satın aldıysanız geçerlidir. Neyse ki tabletinizi bu microSD kartlardan biriyle yükseltebilirsiniz, böylece indirebilir ve kilometreler geçtikçe zihninizi meşgul etmeye hazır olabilirsiniz.

MicroSD depolama ile Fire HD 8’inizde daha fazlasını indirin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni Fire HD 8 tablet için en iyi microSD kartlar hangileri?

Normalde tabletler yalnızca 128 GB’a kadar microSD kartları destekler, ancak Fire HD 8 bir terabayta kadar destekler, böylece bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz kadar büyük veya küçük bir kart kullanabilirsiniz. Bir microSD kart seçerken, sırasıyla hız, kapasite ve kaliteye odaklanmalısınız. Gerçekten hangi boyuta ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız, Samsung EVO Select 128 GB başlamak için iyi bir yerdir. Müzik, resim veya uygulamalar için bol miktarda ekstra alanla birlikte düzinelerce filmi ve TV bölümünü tutacak kadar yeterli kapasiteye sahiptir.