2022’nin En İyi iPhone 13 Pro MagSafe Kılıfları


Apple, geçen yıl iPhone için MagSafe’i piyasaya sürdüğünde, herkesin MacBook’larda sevdiği teknolojinin yeniden canlanmasıyla ilgili büyük bir heyecan vardı. Bir yıl sonra, MagSafe hala ortalıkta ve standardı destekleyen aksesuarlar artık benzersiz bir şekilde tasarlanmış yuvalar veya tripodlar, araba havalandırmaları için yuvalar şeklinde yaygın olarak bulunabiliyor. Ancak iPhone’unuza bir kılıf koyarsanız, mıknatıslarının etkinliği azalabilir ve MagSafe burada devreye girer. Bu nedenle, bu makalede, satın almayı düşünmeniz gereken iPhone 13 Pro için en iyi MagSafe kılıflarından bazılarını listeledik. .

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

En İyi iPhone 13 Pro MagSafe Kılıfları

SUPCASE Unicorn Beetle Mag

iPhone 13 Pro için SUPCASE UB Mag'in çeşitli renklerini gösteren bir resim

Kaynak: Pocketnow

SUPCASE Unicorn Beetle Mag, iPhone 13 Pro için MagSafe uyumluluğunu sağlarken ağır iş korumasının bir yönünü sunar. Tasarımında şok emici TPU tampon ve sert polikarbonat arka kısım uygulanarak yalnızca koruyucu değil, aynı zamanda hasara ve sararmaya karşı daha dayanıklı bir aksesuar ortaya çıkar.

Arkada şeffaf bir panel kullanma kararı, ilgilenen alıcıların telefonlarının rengini göstermelerine olanak tanır ve Sierra Blue veya Graphite iPhone 13 Pro’nuz varsa, kasanın rengini eşleştirmeyi de seçebilirsiniz!

iPhone 13 Pro için SUPCASE UB Mag Ürün Resmi

SUPCASE UB Mag iPhone 13 Pro Kılıf

iPhone 13 Pro için SUPCASE UB Mag, korumadan ödün vermeden iPhone’a MagSafe uyumluluğu ekler. iPhone’unuzun rengini sergileyebilen şeffaf bir polikarbonat arka yüze sahiptir!

Apple Silikon Kılıf

iphone 13 pro silikon magsafe kılıf

Cihazınıza neredeyse hiç ağırlık katmak ve düşmelere karşı bir miktar koruma sağlamak istiyorsanız, Apple Silikon Kılıf seçeceğiniz kılıftır. Yumuşak dokunuşlu malzeme ele iyi oturur ve yan taraftaki mikrofiber astar, telefonunuzu çizilmez ve temiz tutar. Bu kılıfa sahip olmanın bir başka avantajı da hassas kesimler ve iPhone’unuzun sunduğu her özellikle, hatta MagSafe ile uyumlu olmasıdır.

Apple Silikon Kılıf

Apple Silikon Kılıf, çeşitli kasa renklerine ve yeterli korumaya erişim için mükemmel bir seçenektir.

Spigen Mag Zırh

iphone 13 pro spigen magsafe kılıf

Spigen Mag Zırhı, cihazınıza daha sağlam bir koruma eklerken ona çok fazla öne çıkmayan sessiz bir görünüm vermek istiyorsanız edinebileceğiniz bir seçenektir. Tanımlayıcı faktörleri, ön kısımdaki yükseltilmiş dudaklar ve dokulu kenarlardır. Spigen’in yüksek bir kalite standardına sahip olduğu biliniyor ve bu, düğme kılıflarının ne kadar dokunsal hissettirdiğiyle belli olacak. TPU Kılıf ayrıca titreşimleri sönümlemek ve düşmelerden kaynaklanan hasarı azaltmak için üreticinin Hava Yastığı Teknolojisine sahiptir.

Spigen Mag Zırh

Spigen Mag Armor, iyi koruma sağlayan basit bir kılıf istiyorsanız satın alabileceğiniz MagSafe uyumlu aksesuardır.

NOMAD Spor Çantası

iphone 13 pro nomad sport magsafe kılıf

NOMAD Spor Çantası, Mag Zırh çizgisini takip eder, ancak sağlam tampon tasarımıyla biraz daha fazla koruma ve parlak ancak kavrayıcı arka plakasıyla çok fazla karakter ekler. Üretici, kılıfın 1,8 metreden düşmeye karşı koruma sağlayacağını ve aktif bir yaşam tarzının telefonunuza getirebileceği zorluklara dayanmak için mükemmel olduğunu iddia ediyor.

Mikrofiber astarının arkasına gizlenmiş neodimyum mıknatısların eklenmesiyle MagSafe uyumluluğu sağlar. Diğer bir bonus özelliği de, yalnızca bir dokunuşla verileri (iletişim bilgileri, çevrimiçi profiller gibi) paylaşabilen, birlikte verilen NFC Kartıdır.

NOMAD Spor Çantası

NOMAD Spor Çantası, ödün vermeyen koruma eklerken cihazınıza birinci sınıf bir görünüm sağlayabilen, kavrayan bir tampon ve göze çarpan bir arka plakaya sahiptir.

Elma Deri Kılıf

iphone 13 pro apple deri magsafe kılıf

Apple Deri Kılıf, Silikonun kalitesine uyan, ancak Deri kullanımıyla bunu daha da iyi yapan resmi bir aksesuardır. Bu kılıflar hafiftir ve elinizde harika hissedecektir. Beş farklı renkte bulunmaları da çekici.

Ancak, bu kılıfların MagSafe uyumlu olmasına rağmen, bu aksesuarların kullanılması kılıf malzemesinde iz bırakabileceğini unutmayın; Apple’ın bunu kabul ettiği ve alıcılarına bir uyarı yaptığı bir gerçek. Bununla birlikte, biraz kişiselleştirme içeren seçenekler arıyorsanız, zamanla patinaya dönüştüğü için Deri Kılıf yanlış yapamayacağınız bir kılıftır.

Elma Deri Kılıf

Elinizdeyken harika hissettiren ve biraz kişiselleştirme hissi veren bir seçenek istiyorsanız, esnek malzemesiyle Apple Deri Kılıf, almanız gereken aksesuardır.

NOMAD Modern Deri Kılıf

iphone 13 pro göçebe deri magsafe kılıf

NOMAD Modern Deri Kılıf, bir tamponun korumasını kaybetmeden malzemenin inceliklerini istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken başka bir seçenektir. Üreticinin sağlam bir patina geliştireceğini söylediği Amerika Birleşik Devletleri’nden Horween Leather kullanıyor; hatta web sitelerinde davanızın fazla mesai nasıl görünmesi gerektiğini gösteren bir görselleri bile var.

NOMAD’ın bu birimi, 10ft’lik düşmeye karşı koruma derecesini alarak Sport Case’in daha da ilerisine koruma sağlar. Bunun dışında, veri paylaşımı için aynı neodimyum mıknatıs halkasına ve NFC Kartına sahiptir.

NOMAD Modern Deri

NOMAD Moden Deri Kılıf, kasanın görünümünden ve verdiği histen ödün vermeden iyi bir koruma istiyorsanız alabileceğiniz bir seçenektir.

NOMAD Modern Deri Folyo

iphone 13 pro nomad folyo magsafe kılıf

NOMAD Modern Deri Folyo, TPE tampona bir folyo kaplama ekleyerek Modern Deri Kılıf’ın kaldığı yerden devam ediyor. Aksesuar aynı Horween Deri ile kaplıdır ve ayrıca sağlam bir patina geliştirir. 10 ft düşmeye karşı koruma derecesine, neodimyum mıknatıslara ve NFC Kartına sahiptir.

Folio kısmı, üç kart yuvası ve nakit depolamak için bir tane daha ekler. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta, NOMAD’ın saklanan kartlardan mikro çizikleri önlemek için muhtemelen bir ekran koruyucu kullanması için bir uyarı vermesidir.

Aferin NOMAD, uyarı için teşekkürler!

NOMAD Modern Deri Folyo

Modern Deri Folyo, eklenen kart ve para yuvaları sayesinde artırılmış işlevle cihazınızın her yönden korunması için tercih edilecek durumdur.

PITAKA MagEZ Vaka 2

iphone 13 pro pitaka magsafe kılıf

Pitaka MagEZ Case 2, iPhone 13 Pro’nuzla uyumlu ince bir seçenek arıyorsanız tam aradığınız çanta. Aramid Elyaftan üretilmiştir ve her an hissedebileceğiniz bir dokuya sahiptir. Bu listedeki diğer seçeneklerden, her iki taraftaki düğmeleri üst kısımla birlikte açık bırakması bakımından farklıdır.

PITAKA bunu yalnızca 0,06 inç olarak pazarlıyor, bu nedenle MagSafe işlevselliğini geliştirmek için manyetik şeritler içeriyor. Kolluklarına ve araba bağlantılarına uyar ve onlarla en iyi uyumluluğu sunar. Üretici, bu kasanın Pro sürümünü yakında portföyüne ekleyecek.

PITAKA MagEZ Vaka 2

Görünüm ve histen ödün vermeyen ince profilli bir kasa istiyorsanız PITAKA MagEZ Case 2, sahip olabileceğiniz seçenektir.

OtterBox Defender XT

iphone 13 pro otterbox magsafe kılıf

Bir akıllı telefonun karşılaşabileceği geleneksel kötüye kullanımdan daha fazlasına dayanabilecek bir aksesuar arıyorsanız, OtterBox Defender XT doğru seçimdir. Üretici, kasanın MIL-STD-810G 516.5 standardının dayandığını onayladığı orandan beş kat daha fazla düşmeye dayanıklı olarak derecelendirildiğini iddia ediyor. Düz siyah ve iki çift tonlu seçeneği mevcuttur.

Koruma cephesinde, sağlam tasarımın yanı sıra ekranınızı ve kameranızı korumak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir; ve büyük port kesiklerinde, toz veya tüyün içeri girip hasara neden olmamasını sağlayan kanat kapakları vardır.

Çanta ayrıca OtterBox’tan talepte bulunmanız gereken isteğe bağlı bir kılıf aksesuarına sahiptir.

OtterBox Defender XT

OtterBox Defender XT, MagSafe’ten vazgeçmeden askeri düzeyde koruma arıyorsanız, almanız gereken en sağlam çantadır.

Hangi iPhone 13 Pro MagSafe Kılıfı seçerdim?

Şimdi, bana en iyi seçimimi sorarsanız, telefonumun şık ve hafif olmasını tercih ederim. iPhone 13 Pro, paslanmaz çelik gövdesi sayesinde yeterince ağırlığa sahiptir. Bu nedenle, muhtemelen Apple’ın orijinal deri çantasını seçerdim. iPhone 12’m için bir tane var ve ona sahip olduğum kısa bir süre için harikaydı. Neredeyse hiç ağırlık eklemez ve üzerindeki makine alüminyum düğmeleri harika görünür ve hissettirir. Onu beslerken, üzerinde oluşan kırışıklıkları görmeye ve ona karakter kattığını hissetmeye başladım.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşasaydım, muhtemelen NOMAD’dan Modern Deri Kılıf alırdım. Ancak, bir bütçeye bağlı kalmak bir zorunluluksa, Spigen Mag Zırh, aklımda düşünülmesi gereken seçenektir.