2022’nin En İyi iPad Air 5 Kılıfları


iPad Air, Mart 2022’de Apple’ın Peek Performans Etkinliğinde dahili bir yenileme aldı. Güncelleme, onu 2021 iPad Pro serisiyle birden fazla şekilde aynı seviyeye getiriyor ve iki cihaz arasındaki fark sayısını yalnızca bir çifte indirerek 11 inç iPad Pro ve 10.9 inç iPad Air’in aynı olduğunu fark etmenizi sağlayabilir. ayrı cihazlar.


iPad Air 5. Nesil, bu nesilde neyin farklı olduğunu bilmiyorsanız diye, beraberinde yüksek dereceli M1 işlemci, 5G bağlantısı (hücresel modeller için), Merkez Sahne özelliği ve yepyeni renkler getiriyor. Yalnızca 64 GB WiFi SKU için hala 599 dolardan başlıyor ve 256 GB’a yükseltme mevcut.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, bu makaleyi okuyorsanız, muhtemelen zaten bir iPad Air almışsınızdır ve cihazı her gün kullandığınız için ona eşlik edecek bir kılıfa ihtiyacınız vardır. Ancak iPad öyle bir cihaz ki, onunla birlikte kullandığınız kılıf sadece koruma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ek işlevler de sunabiliyor. Bu nedenle, bu yazıda iPad Air’inizle eşleştirebileceğiniz en iyi seçeneklerden bazılarını listeledik.

PBI iPad Air 5. Nesil

iPad Air (5. Nesil)

iPad Air 5. Nesil, yüksek puan alan M1 işlemci, 5G bağlantısı (hücresel modeller için), Merkez Sahne özelliği ve yepyeni renkler sunar. Yalnızca 64 GB WiFi modeli için 599 dolardan başlıyor ve 256 GB dahili depolamaya yükseltme mevcut.

iPad Air 5 için Resmi Apple Kılıfları

Sihirli Klavye

Apple Magic Klavyeli iPad Air 5

Kaynak: elma

Magic Keyboard, 2020’de piyasaya çıktığında fiyatına göre çok fazla eleştiri aldı. Ancak 299 ABD Doları (ve bazen daha düşük) karşılığında bu aksesuar, iPad deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için kusursuz bir deneyim sunuyor. bazı kullanım senaryoları için dizüstü bilgisayarlarını değiştirecek kadar ileri gidiyor.

Kılıf/klavye, korumadan daha fazla işlev sunar, ancak iPad’inizin – bir yüzeye yerleştirildiğinde ve yerleştirildiğinde – kaplanmasını sağlar. Burada bulunan tuşlar bir sayı satırı içerir ve arkadan aydınlatmalıdır. Apple ayrıca dizüstü bilgisayarlarındakine benzer bir dizi makas anahtarı kullanır. Ve altta fiziksel bir tıklama ile bir izleme dörtgeni var.

Ek olarak, şarj için klavyenin menteşe kısmına yerleşik bir USB C bağlantı noktası vardır; bu, iPad’deki birincil USB C yuvasını veri aktarımı ve USB C hub’ı gibi diğer aksesuarlar için boş bırakır ve size işlerinizi yapmak için daha fazla özgürlük sağlar.

iPad için Apple Magic Keyboard Ürün Resmi

Elma Sihirli Klavye

Apple Magic Keyboard, iPad’lerini medya tüketimi ve not almaktan daha fazlası için kullanmak isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir aksesuardır. iPadOS’in klavyeler ve izleme cihazları için sağladığı entegrasyonla bir dizi yetenek sunar.

Ayrıca okuyun: 2022’de iPad Air 5 için En İyi Klavye Kılıfları

Apple Akıllı Folyo

iPad Air 5 için Apple Smart Folio Renkleri
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

iPad Air’i kullanmanın yeni bir yolunu sunan Magic Keyboard’a kıyasla Smart Folio, iPad’inizi kullanılmadığında korumayı veya gerektiğinde tableti desteklemeyi amaçlayan basit bir aksesuardır. Yatakta içerik tüketmekten keyif alan veya mutfakta yemek tarifleri için iPad’lerini kaynak olarak kullanma eğiliminde olan kişiler için Smart Folio’yu vazgeçilmez bir aksesuar olarak görüyoruz.

Koruma olarak Smart Folio, iPad’inizin arkasını herhangi bir kılıf izinden (manyetik bağlantı mekanizması sayesinde) uzak tutmanıza yardımcı olur ve ön taraf çökebilecek tozlardan korunur.

Her şeyi hesaba katarak. Origami benzeri yapı oluşumu, uzun yıllardır iPad’in vazgeçilmezi olmuştur ve yüksek kaliteli bir aksesuar istiyorsanız, Smart Folio kolay bir seçimdir.

Apple’ın talep ettiği 79$’lık fiyatı ödemek istemiyorsanız, ürünü benzer bir deneyim sağlama konusunda harika bir iş çıkaran ESR’den daha ucuz bir alternatifi değerlendirebilir veya daha fazla seçenek görmek için Folio Özetimize göz atabilirsiniz.

Apple Smart Folio iPad Air 5 için Ürün Resmi

Apple Akıllı Folyo Kılıf

Apple Smart Folio Kılıf, iPad Air için temel koruma ve tableti çeşitli açılardan destekleme yeteneği sağlar. Bir iPad’in medya veya oyun aygıtı ve yemek pişirme yardımcısı olarak çalıştığı evler için mükemmeldir.

iPad Air 5 için En Sağlam Kılıf: SUPCASE Unicorn Beetle Pro

iPad Air 5 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro Öne Çıkan Görsel
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

SUPCASE, aksesuarlarının çeşitli tüketici cihazları için sağladığı yüksek koruma derecesi ile uzun süredir tanınan bir markadır. Ve Unicorn Beetle Pro, dahili ekran koruyucu, açılır destek ayağı ve kamera merceğini ve ekranı koruyan yükseltilmiş çerçeveler gibi özellikleriyle tekliflerinin başında geliyor.

iPad Air 5 için Unicorn Beetle Pro, tabletinizin çerçevesine düşmeye karşı koruma sağlar. Temperli cam ekran koruyucu, ekran camını çizilmelere karşı korurken, cihazı her türlü pürüzlü muhafazadan kurtarır. SUPCASE ayrıca hassas tasarımı ile bağlantı noktası ve düğme erişiminin engellenmemesini sağlar.

SUPCASE Unicorn Beetle Pro için Ürün Resmi

SUPCASE UB Pro iPad Air 22 Kılıf

iPad Air (5. nesil) için Unicorn Beetle Pro, tabletin herhangi bir özelliğinden ödün vermeden sınıfının lideri düşmeye karşı koruma sağlar. Touch ID sensörünü veya Apple Pencil’ın manyetik bağlantı mekanizmasını engellemeyen hassas kesikler sağlar. UB Pro, iPad Air için yedi farklı renkte sunulur.

Ayrıca okuyun: iPad Air 5 için En İyi Dayanıklı Kılıflar

iPad Air 5 için En İyi Koruyucu ve İşlevsel Kılıf: Logitech Combo Touch

Logitech Combo Touch, iPad Air 5 ile çeşitli yönlerde

Kaynak: Pocketnow

Logitech Combo Touch, Magic Keyboard’un aksine koruma adına tablete çok daha fazlasını ekleyen iPad Air için başka bir klavye kılıfıdır. Combo Touch, iki parçalı bir tasarım kullanır. Birinci kısım, iPad’inizi barındıran kasa, ikinci kısım ise klavye ve izleme dörtgenini barındıran ayrılabilir bileşendir.

Muhafaza, rahat görüntüleme için iPad’inizi açabileceğiniz Microsoft Surface benzeri bir destek ayağına bile sahiptir. Magic Keyboard’dan çok daha fazla özgürlük sunar, ancak yumuşak veya pürüzlü yüzeylerle çalışmak zor olabilir – Apple’ın iPad’e özgü Magic Keyboard için sorun değil.

Buradaki klavye, birinci taraf alternatifine benzer, ancak işlev tuşlarını içermesi nedeniyle bir avantajı olduğunu düşünüyoruz. Bu düğmeler, medyayı ve ses düzeylerini kontrol etmeye, Spotlight Search’e hızlı bir şekilde erişmeye ve ayrıca Ana Ekrana geri dönmeye yardımcı olabilir (ve evet, tuşlar arkadan aydınlatmalıdır ve dahil edilen izleme dörtgeni ayrıca herhangi bir yere tıklanabilir yapıya sahiptir).

199 $ karşılığında, Magic Keyboard’dan çok daha ucuz bir aksesuardır – hatta bazen indirimde bile bulabilirsiniz – ve ekstra USB C bağlantı noktası ve Apple’ın aşırı mühendislik tasarımlarının istek listenizde üst sıralarda yer alıp almadığını düşünmeye değer.

Logitech Combo Touch için Ürün Resmi

Logitech Combo Dokunmatik

Logitech Combo Touch, iPad Air için iki taraflı bir klavye ve kılıf aksesuarıdır. Her yerde tıklatılabilen izleme dörtgeni ve özel bir dizi işlev tuşu içeren arkadan aydınlatmalı bir klavyeye sahiptir. 199 $ karşılığında, Apple’ın pahalı Magic Keyboard’una harika bir alternatif.

iPad Air 5 için En İyi Premium Kılıf: NOMAD Modern Deri Folyo

iPad'de uygulanan NOMAD Modern Deri Folyo sergileniyor

Kaynak: NOMAD

Bu listede sırada, bazı işleri halletmek için iPad’inizi elinize her aldığınızda özel hissettirecek birinci sınıf malzemelerden yapılmış bir kılıf var. NOMAD Modern Deri Folyo, polikarbonat kasa gövdesi, TPE tampon ve deri ön ve arka kısım ile iPad Air’e harika bir koruma kombinasyonu getiriyor.

iPad’iniz tampon kılıfına yerleştirildiğinde, düşme hasarı oldukça sınırlı hale gelecek şekilde cihazın her kenarında koruma olacaktır. Manyetik kapatma sistemi, Apple’ın akıllı uyandırma ve uyku işlevinin kusursuz çalışmasına izin verirken ön kanadı yerinde tutacaktır.

Burada kullanılan deriden bahsetmişken NOMAD, folyoyu Horween Deri ile kapladığından bahsediyor. Cihazı kullandıkça bir patinanın oluştuğu ve ona size özel bir görünüm verdiği söylenir.

NOMAD Modern Deri Folyo için Ürün Resmi

NOMAD Modern Deri Folyo

NOMAD Modern Deri Folyo, koruyucu bir TPE tampon ve polikarbonat muhafaza ile bir aksesuarın etrafına sarılmış Horween Deri kullanır. Folio, iPad’inizi düşmelere karşı korurken, kolay yazma ve medya tüketimi için çeşitli ayaklık modlarını kullanmanıza olanak tanır.

Ön kapaksız bir çantaya ihtiyacınız varsa, basit NOMAD Deri Çantayı da almayı düşünebilirsiniz.

iPad Air 5 için Basit ve Koruyucu Kılıf: ESR Şeffaf Kılıf

iPad Air 5 için ESR Şeffaf Kılıf Öne Çıkan Görsel

Kaynak: Pocketnow

Bu listenin sonuncusu, ESR’den basit, ucuz ama etkili bir aksesuardır. ESR Clear Case’in perakende fiyatı 13 ABD dolarıdır ve iPad Air’inizi sararak onu yüzeylerle ilgili her türlü darbeye karşı korur. Başlıca satış noktası, iPad Air’e zar zor ağırlık katan ince yapısıdır. Bunun dışında OEM, iPad’inizle USB C aksesuarlarını kullanmak istiyorsanız gerekli olan bağlantı noktası ve düğme kesikleriyle yüksek derecede hassasiyeti de korur.

Şeffaf, Buzlu Siyah ve Buzlu Beyaz olmak üzere üç kaplama seçeneği mevcuttur ve kasa satın alma deneyiminin sorunsuz olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz seçenektir.

ESR Şeffaf Kılıf için Ürün Resmi

ESR Şeffaf Kılıf

iPad Air (5. Nesil) için ESR Clear Case, denklemi daha fazla büyütmeden tablete koruma sağlar. İşini iyi yapan ucuz bir aksesuara ihtiyacınız varsa, bu çanta tam size göre!