2022’de Samsung Galaxy Watch 4 için en iyi deri kayışlar


Gününüzü yönlendirmenize yardımcı olması için akıllı saatinize güveniyorsanız, Galaxy Watch 4 deri kayış gibi tarzınıza uyan rahat bir kayış bulmak istersiniz. Bu bilekliklerle hem modanın hem de işlevselliğin tadını çıkarabilirsiniz. Dahası, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek var. Samsung Galaxy Watch 4, 20 mm bant kullanan iki boyutta gelir. En iyi Galaxy Watch 4 deri kayışlarından bazılarını aşağıda topladık!

En iyi Galaxy Watch 4 deri bandını seçme

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Piyasadaki en iyi Android akıllı saatlerden biri olduğu düşünüldüğünde, kullanıcıların tarzlarına uygun doğru bandı bulmak için sabırsızlanmaları şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, birçok kişi ayrıntılı sağlık ve fitness takibi için bu giyilebilir cihaza güvenirken, bu, moda aşkınızı feda etmeniz gerektiği anlamına gelmez! Maksimum konfor sağlayacak çok sayıda Galaxy Watch 4 deri kayışı vardır. Ve ciddi tarz