2022’de Samsung Galaxy Watch 3 için en iyi spor kayışları


Samsung Galaxy Watch 3, sunduğu tüm gelişmiş sağlık ve fitness özelliklerine sahip aktif bireyler için harika bir fitness akıllı saatidir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız için en iyi Samsung Galaxy Watch 3 spor kayışını seçtiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Sonuçta, malzeme ve uyum, egzersiz deneyiminizde büyük bir fark yaratacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi seçeneklerden bazılarını topladık. 41 mm’lik saatin 20 mm’lik bir bant, 45 mm’lik saatin ise 22 mm’lik bir bant aldığını unutmayın.

İşte Samsung Galaxy Watch 3’ünüz için en iyi kayışlardan bazıları.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Samsung Galaxy Watch 3 spor kordonu: Bir seçim yapmak

Bu Android akıllı saatin 41 mm veya 45 mm versiyonunu tercih ediyor olun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kayış seçeneği olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Spor salonunda veya dışarıda çok zaman harcıyorsanız, piyasadaki en iyi Samsung Galaxy Watch 3 spor bandını bulduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Favorilerimizden biri Wonlex Silikon Saat Kordonu. Egzersiz yaparken bileğinizin nefes almasını sağlayan su geçirmez silikon malzemeden yapılmıştır. Bu, kolayca bulabileceğiniz en iyi egzersiz arkadaşlarından biridir ve cildinizi asla tahriş etmez.