2022’de Samsung Galaxy S22 Serisi için En İyi Kablosuz Şarj Cihazları


Kablosuz şarj ve ek rahatlığı, telefonunuzu çalıştırma sürecine belirli bir derecede hayranlık uyandırır. Ve tahmin edebileceğiniz gibi, Samsung’un amiral gemisi serisi Galaxy S22 Serisi bu özelliği kullanmaktan çekinmiyor. Artık piyasada pek çok kablosuz şarj aksesuarı var ve tasarım, şarj hızı, maliyet ve uyumluluk gibi çeşitli faktörleri aklınızda tutmanız gerektiğinden doğru olanı seçmek kafa karıştırıcı olabilir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu nedenle, kararınızı kolaylaştırmak için Galaxy S22 Serisi cihazınız için satın almayı düşünebileceğiniz en iyi kablosuz şarj cihazlarından bir seçki burada.

Samsung Galaxy S22 Serisi, kablolu şarj etme özelliklerinde bazı farklılıklara sahip olsa da şu anda onun parçası olan tüm telefonlar (Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra) 15W Qi kablosuz şarjı destekler.


Samsung 15W Kablosuz Şarj Tekli

Samsung 15W Kablosuz Şarj Tekli

Resmi aksesuarlar genellikle pahalıdır, ancak çoğu durumda yalnızca garantili uyumluluk vaadiyle gelmezler, aynı zamanda daha uzun süre kullanmanıza olanak tanıyan yüksek kaliteli malzemeler kullanırlar. Samsung’un bu düz şarj aksesuarı, yerleşik bir fanla birlikte gelir ve Galaxy S22 Serisindeki üç telefondan herhangi biri tarafından desteklenen maksimum 15 watt güç sunar. Ancak, cihazınızın mevcut 15 watt gücün tamamını kullanması için 25W USB PD PPS duvar adaptörü kullanmanız gerekeceğini unutmayın.

Not: Samsung, aksesuarı iki SKU’da satıyor; bunlardan biri yalnızca bir USB C – USB C kablosuyla (40 ABD Doları), diğeri bir seyahat adaptörüyle (60 ABD Doları) birlikte geliyor.

Samsung 15W Kablosuz Şarj Tekli

Samsung 15W Kablosuz Şarj Tekli

Samsung’un bu tek cihazlı kablosuz şarj cihazı, 15 watt güç sağlayabilir ve cihazınızı şarj olurken serin tutmak için bir fana sahiptir. Seçtiğiniz SKU’ya bağlı olarak seyahat adaptörü ile veya adaptör olmadan satın alabilirsiniz.

Alternatif

Anker PowerWave Alaşım Ped

Anker PowerWave Alaşım Ped

Anker’in PowerWave Alaşımlı Pedi, Samsung Galaxy S22 Serisi cihazınıza 10W güç sağlayabilir. Birinci sınıf bir gadget arıyorsanız, bu aksesuar, alüminyum yapısıyla kutuyu işaretler.

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı, minimum yer kaplamasıyla masaüstünüzü dağınıklıktan kurtarmanıza yardımcı olur. Ayrıca, Samsung’un Tekli Kablosuz Şarj Cihazının aksine, cihazınızı dik tutmanıza izin verir, böylece görüntülenen içeriği okumak veya telefonunuzla etkileşimde bulunmak için eğilmeniz gerekmez. Belkin ayrıca telefonunuzu yatay yönde yerleştirip şarj cihazını kullanabileceğinizi de pazarlıyor.

Çıkışına odaklanan şarj standı, Samsung Galaxy S22 Serisi cihazınıza 15 watt sağlar ve hatta en iyi performansı sağlamak için 24W Hızlı Şarj 3.0 adaptörüyle birlikte gönderilir.

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Cihazı

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı

Belkin BoostCharge Kablosuz Şarj Standı, herhangi bir Galaxy S22 Serisi cihaza 15W güç sağlayacaktır. Ayrıca kutuda 24W güç adaptörü ile birlikte gelir.

Samsung 15W Kablosuz Şarj Cihazı İkili

Samsung 15W Kablosuz Şarj Cihazı İkili

Samsung 15W Kablosuz Şarj Cihazı Duo, daha önce listelenen tek cihaz şarj cihazına çok benziyor. Ancak adından da anlaşılacağı gibi, kablosuz kulaklıkları veya Samsung Galaxy Watch’ı şarj etmek için kullanabileceğiniz ek bir segmente sahiptir.

Bu aksesuarın performansını en üst düzeye çıkarmak için USB PD PPS’yi destekleyen ve 25 watt’tan fazla güç sağlayan bir adaptöre ihtiyacınız olacaktır. Wireless Charger Single’a benzer şekilde, Wireless Charger Duo, biri yalnızca kablolu, diğeri ise seyahat adaptörü dahil olmak üzere iki SKU’da mevcuttur.

Samsung 15W Kablosuz Şarj Cihazı İkili

Samsung 15W Kablosuz Şarj Cihazı İkili

Samsung’un 15W Kablosuz Şarj Cihazı Duo, kablosuz şarjı kullanabilen birden fazla cihazınız varsa güvenebileceğiniz bir aksesuardır.

Samsung 9W Kablosuz Araç Şarj Cihazı

Samsung 9W Kablosuz Araç Şarj Cihazı

Kablosuz şarjın son derece etkili olduğunu belirlediğimiz bir yer, arabadayken, çünkü bir aracın sıkışık iç mekanlarında kablolarla uğraşmak çoğu zaman güç olabilir. Bu tür senaryolarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için Samsung, aracınızın AC havalandırmalarına takabileceğiniz bir kablosuz araç şarj cihazı sunar.

Samsung, aksesuarı Samsung Galaxy cihazlarına 9 watt ve diğer Qi özellikli telefonlara 5 watt sağlayacak şekilde derecelendiriyor. Ve bir iPhone kullanıyorsanız veya sık sık kullanan biriyle seyahat ediyorsanız, bu aygıtın onları da 7,5 watt güçle şarj edebildiğini bilmekten memnun olacaksınız! Ayrıca aksesuar dikey veya yatay yönde çalışabilir.

Not: Samsung, perakende paketinde bulunan USB-C – USB-A kablosuyla çalışacak bir araç adaptörü içermez.

Samsung 9W Kablosuz Araç Şarj Cihazı

Samsung 9W Kablosuz Araç Şarj Cihazı

Bir araçtayken telefonunuza sorunsuz bir şekilde uzanmak istiyorsanız, Samsung 9W Kablosuz Araç Şarj Cihazı mükemmel bir aksesuardır! Aksesuar, Qi sertifikalı aygıtları kablosuz olarak şarj etme özelliğiyle çok çeşitli aygıtlara da güç sağlayabilir.

Anker PowerCore III 10K Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı

Anker Power Core 3 Güç Bankası Siyah

Anker PowerCore III güç bankası, çok yönlülüğü nedeniyle bu listeye giriyor. Kablolu bağlantılar üzerinden 18 watt ve kablosuz ortam üzerinden 10 watt güç sağlayabilen 10000mAh’lik bir hücreye sahiptir. Samsung Galaxy cihazları söz konusu olduğunda, bu cihaz 10 watt’ın tamamını verebilir, ancak diğer aygıtlar 7,5 watt veya 5 watt ile sınırlı olabilir.

Sadece bir güç rezervi işlevi göremediği, aynı zamanda USB A ve USB C bağlantı noktası kurulumu onu şu anda kullanabileceğiniz çoğu cihazla uyumlu hale getirdiği için seyahat ederken elinizin altında bulundurmanın mükemmel olduğuna inanıyoruz.

Anker, aksesuarı bir USB C – USB C kablosu ve taşımanın çocuk oyuncağı olmasını sağlamak için bir seyahat çantasıyla birlikte gönderir.

Anker PowerCore III 10K

Anker PowerCore III 10K Güç Bankası

Anker PowerCore III, 10000mAh hücreye ve kablolu bağlantılar üzerinden 18 watt ve kablosuz şarj kullanırken 10 watt güç sağlama yeteneğine sahiptir. Kutuda bir USB C – USB C kablosuyla birlikte gönderilir, bu da onu en başından itibaren çoğu yeni aygıtla kullanıma hazır bir aksesuar haline getirir.

Alternatif

Samsung 25W Kablosuz Şarjlı Güç Bankası

Samsung 25W 10000mAh USB C Kablosuz Şarj Cihazı

Samsung 25W 10000mAh USB C Kablosuz Şarj Cihazı, şık ama işlevsel bir güç bankası arıyorsanız seçeceğiniz aksesuardır. 25W’lık bir giriş ile şarj olabilme özelliğine sahiptir ve kablolu bağlantı üzerinden benzer bir çıkış sağlar. Kablosuz işlevini kullananlar, 7,5 watt güçten yararlanabilirler.

Bu, Samsung Galaxy S22 Serisi için mevcut en iyi kablosuz şarj cihazlarını kapsayan koleksiyonumuzun sonunu işaret ediyor. Diğer bazı harika alternatifleri kaçırmış olabileceğimizi düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumlarınızla bize bildirin.

 • PBI Samsung Galaxy S22 Hayalet Beyaz

  Samsung Galaksi S22

  Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada üçlü kamera kurulumu ve kullanımda tam bir gün dayanabilen bir pil ile geliyor. Dolayısıyla, nispeten kompakt ve güçlü bir akıllı telefon istiyorsanız, Galaxy S22, 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir.

 • Samsung Galaxy S22 Hayalet Siyah

  Samsung Galaxy S22 Artı

  Galaxy S22 Plus, Samsung’un en yeni amiral gemisi akıllı telefonu. Güçlü bir yonga seti, 120 Hz yenileme hızına sahip büyük 6,6 inç AMOLED ekran, 50 MP birincil kamera ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir.

 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fantom Siyah

  Samsung Galaxy S22 Ultra

  Galaxy S22 Ultra, daha büyük bir 6,8″ QHD+ 120Hz AMOLED ekrana, çok yönlü bir kamera kurulumuna ve tüm gün boyunca devam etmenizi sağlayacak büyük bir pile sahiptir! verimlilik.