2022’de Samsung Galaxy S10 satın almalı mısınız?


2022’de Samsung Galaxy S10 satın almalı mısınız?

En iyi cevap: Hayır, 2021’de Galaxy S10’u satın almamalısınız. Hala iyi bir akıllı telefon olsa da modası geçmiş ve hala oldukça pahalı. Aynı fiyata Galaxy S21 FE ve Galaxy S22 gibi daha yeni ve çok daha iyi akıllı telefonlar alabilirsiniz.

2021’de Samsung Galaxy S10: Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu noktada iki yıldan daha eski olduğu için, Samsung Galaxy S10 tam olarak yaygın olarak bulunmuyor. Bununla birlikte, yenilenmiş modelleri Samsung’un kendi çevrimiçi mağazasından yaklaşık 120 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Ayrıca Amazon’da bulunan yenilenmiş cihazları çok daha düşük fiyatlarla bulabilirsiniz.

Yenilenmiş rotaya gitmeye istekliyseniz, Samsung Galaxy S10 hala iyi bir amiral gemisi akıllı telefon. Ancak, Samsung’un 2019 amiral gemisi artık şirketin güncelleme çabalarının odak noktası olmadığından, düzensiz yazılım güncellemeleriyle uğraşmanız gerekecek. Aslında, telefonun desteklenmesinin son yılında olduğu için Galaxy S10 serisinin tamamı yılda yalnızca dört güncelleme alacak.

Galaxy S10’un donanımı 2021’de hala yeterince güçlü mü? Peki ya kameraları?

Samsung Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite el ele tutuştu

(İmaj kredisi: Android Central)

Samsung Galaxy S10, 8 GB RAM ve 128/512 GB dahili depolama ile bir Qualcomm Snapdragon 855 SoC tarafından desteklenmektedir. Bu donanım kombinasyonu sayesinde akıllı telefon, çok görevlilikten yoğun grafikli oyunlara kadar her şeyi çok az çabayla veya hiç çaba harcamadan gerçekleştirme kapasitesinden daha fazlasını sunuyor. 3.400 mAh pil, günlük kullanım için de iyi dayanmalı ve hızlı şarj desteği de var (hem kablolu hem de kablosuz modlar için).