2022’de OnePlus 10 Pro için En İyi Kılıflar


OnePlus 10 Pro, doğrudan rekabetinin çoğunu alt üst eden bir fiyata birçok amiral gemisi sınıfı özellik sunduğu için oldukça katil bir akıllı telefon. 899 Dolar fiyatıyla, en yeni Snapdragon 8 Gen 1, bir LTPO Gen 2 Panel, Hasselblad’ın OEM ile ikinci yıllık işbirliğinin sonuçlarıyla paketlenmiş bir kamera sistemi ve akıllı telefon için fena olmayan bir tasarımla birlikte geliyor.


Kademeli lansmanı, küresel bir sürüm için beklemeyi biraz sinir bozucu hale getirmiş olabilir, ancak nihayet kıyılara vuruyor ve cihazınızı korumak için bir kılıfa sahip olmak isteyeceksiniz. Bu nedenle, en popüler kategorilerden bazılarında OnePlus 10 Pro için mevcut olan en iyi durumlar hakkındaki Pocketnow kılavuzunu okuyun.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
OnePlus 10 Pro Volkanik Siyah Ürün Resmi

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro, 2. nesil LTPO paneli kullanan 6,7 inç QHD+ ekranla birlikte gelir. Ayrıca Snapdragon 8 Gen 1’e sahiptir ve 150 derecelik Ultrawide kamera ve Hasselblad ortaklığının ikinci yılından itibaren uygulamalarla benzersiz bir kamera deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. 899 $ karşılığında, amiral gemisi akıllı telefon denizinde kendine hakim olabilecek yetenekli donanım sunuyor.

En Sağlam Kasa: UAG Plazma

UAG Plazma OnePlus 10 Pro Kılıfının önünü ve arkasını gösteren resim
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

UAG Plazma Kılıf, tüy kadar hafif bir kompozit, polikarbonat destek, TPU köşeler ve tüm ön kısımda yükseltilmiş çerçeve kullanan yapısıyla telefonunuz için güvenlik sunar. Bu öğeler aynı zamanda OEM’in aksesuarı askeri düşürme testi standartları için doğrulamasını sağlar.

Bunların dışında UAG Plazma Kasa kullanıcı deneyimini iyileştiren ek avantajlara sahiptir. Yan çerçevede tasarlanan tutma noktaları, harika dokunsal geri bildirim sağlayan büyük boy düğmeler ve bağlantı noktasına kolay erişim sağlayan kesikler, memnuniyetle karşılanan iyileştirmelerdir.

UAG Plazma OnePlus 10 Pro Kılıf için Ürün Resmi

UAG Plazma OnePlus 10 Pro Kılıf

OnePlus 10 Pro için UAG Plazma Kılıf, dokunsal düğmeler, iyi kesilmiş bağlantı noktaları ve yükseltilmiş çerçeve gibi önemli öğelerde çalışan birden çok malzeme ve tasarımı uygulayan koruyucu bir deneyim sunar.

En İyi İnce Kılıf: OnePlus 10 Pro için Sandstone Kılıf

OnePlus 10 Pro Kumtaşı Tampon Kılıfının önünü ve arkasını gösteren resim

Kaynak: Pocketnow

OnePlus 10 Pro için Kumtaşı Tampon Kılıf, minimalist bir tarza sahiptir ve çok fazla toplu veya caz ile uğraşmadan telefonunuzu koruyacak ince bir profile sahiptir. Aksesuar, yapısında polikarbonat ve TPU’nun bir kombinasyonunu kullanır. Tüm kenarları boyunca tamponda TPU ve arka plakada polikarbonat.

Bu kasadaki kumtaşı dokusu, kasanın temel malzemeleri üzerine dört kat ince öğütülmüş kumtaşı yerleştiren ve ona asırlık OnePlus One’ın görünümünü ve hissini veren bir sprey boya yönteminin sonucudur. Aksesuar ayrıca akıllı telefon üzerinde iyi bir tutuş sağlar.

OnePlus 9RT’mle bir Kumtaşı Tampon Kılıfı kullanıyorum ve bunun oldukça iyi olduğunu hissediyorum. Yine de, telefondan çıkarmak bazen bir görev gibi gelebilir. Ayrıca, ıslak bezle silmenin bununla başa çıkabilmesine rağmen, kasa üzerine pislik yapışmaya eğilimlidir.

OnePlus 10 Pro için Kumtaşı Tampon Kılıfının Ürün Resmi

OnePlus Kumtaşı Kılıfı

OnePlus’ın OnePlus 10 Pro için Sandstone Kılıfı, OnePlus One’a saygı duyduğunu söyleyebileceğimiz bir aksesuardır. Koruyucu bir tampona sahiptir (masaya yeterli koruma sağlar) ve onu satın almaya değer bir aksesuar haline getiren hoş bir el hissi verir.

Alternatif İnce Kılıf

OnePlus 10 Pro için Spigen Liquid Air Ürün Resmi

Spigen Sıvı Hava

Kumtaşı Dokusu size göre değilse, Spigen Liquid Layer, akıllı telefonu zarar görmekten uzak tutacak koruma eklerken ince profilini korumaya yardımcı olmak için OnePlus 10 Pro’nuzla eşleştirebileceğiniz güzel bir TPU Kılıftır.

En İyi Durum: SUPCASE Unicorn Beetle Style

OnePlus 10 Pro için SUPCASE Unicorn Beetle Style Kılıfın önünü ve arkasını gösteren resim
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

SUPCASE Unicorn Beetle Style, iki harika kaplamayla birlikte gelen arka panelini sergilemek ve yine de telefonun kazalara karşı korunmasını sağlamak istiyorsanız, OnePlus 10 Pro’nuzla eşleştirmek için aksesuardır. Unicorn Beetle Styles, şeffaf bir polikarbonat arka plaka ve SUPCASE’in yüksek dereceli korumasını sağlayan siyah bir TPU tampon ile birlikte gelir.

Kasa, OnePlus 10 Pro’nun temel profiliyle oldukça iyi eşleşen ve hiçbir şekilde ödün vermeyen, bağlantı noktalarına, düğmelere ve Uyarı Kaydırıcısına engelsiz erişim sağlayan ince bir tasarıma sahiptir.

OnePlus 10 Pro için SUPCASE UB Stili Ürün Resmi

Büyük ihtimalle

SUPCASE Unicorn Beetle Style, arka panelini sergilemek ve telefonun düşmelere karşı yeterli korumadan daha fazlasına sahip olmasını sağlamak istiyorsanız, OnePlus 10 Pro’nuzla eşleştirmek için harika bir aksesuardır.

Alternatif Şeffaf Kutu

OnePlus 10 Pro için Spigen Ultra Hybrid Şeffaf Kılıf için Ürün Resmi

Spigen Ultra Hibrit

Spigen Ultra Hybrid Clear, tavizsiz koruma ve bir akıllı telefon tasarımının her fiziksel yönünü sergileme yeteneği sağlayan bir aksesuara ihtiyacınız varsa göz önünde bulundurmanız gereken alternatif bir temiz kılıftır.

En İyi Cüzdan Çantası: Foluu Çantası

OnePlus 10 Pro için Foluu Folyo Kılıf

Kaynak: Pocketnow

OnePlus 10 Pro için Foluu Kılıf, dış kısımları için kanvas kullanan bir yapıya ve akıllı telefonu yerinde tutmak için bir TPU kabuğuna sahiptir. Akıllı telefonu içine yerleştirdiğinizde, destek ayağı görevi görebilen, üç adede kadar kart saklayabilen ve hatta biraz fazladan nakit para alabilen bir aksesuara erişebileceksiniz.

Aksesuarın etrafını saran tasarımı, akıllı telefonunuzu çantadayken çizilme, duvara çarpma veya yere düşme gibi çoğu hasar türüne karşı koruyacaktır. Ve renk seçeneklerini merak ediyorsanız, Foluu Kasası Siyah, Mavi ve Gri olmak üzere toplam üç renkte mevcuttur.

Foluu OnePlus 10 Pro için Ürün Resmi

Foluu Cüzdan Kılıf

Foluu Wallet Case, OnePlus 10 Pro’nuzu düşme nedeniyle oluşabilecek hasarlardan korurken üç kartı ve biraz daha fazlasını saklama olanağı sağlar. Kanvas malzemesi de dayanıklıdır ve Siyah, Mavi ve Gri olmak üzere üç rengi mevcuttur.

En İyi Renkli Kılıflar: OnePlus Quantum Photography Tampon Kılıfı

OnePlus 10 Pro için Quantum Photography Case'in önünü ve arkasını gösteren resim

Kaynak: Pocketnow

OnePlus Quantum Photography Case, geleneksel sade kılıflardan uzaklaşmak istiyorsanız, göz önünde bulundurabileceğiniz, OEM tarafından sağlanan benzersiz bir seçenektir. OnePlus’a göre bu özel aksesuar, fotoğrafçılık ve güçten ilham alıyor ve harika bir görünüme sahip olduğunu düşünüyoruz. Beyaz tampona bakmak çekici ve genellikle varsayılan olan siyahtan bir adım uzakta. Görmekten mutlu olduğumuz bir değişiklik.

Koruma açısından kasa, polikarbonat arka plaka ve TPU çerçeve ile daha önce listelenen Sandstone Bumper Case’e benzer bir yapıya sahiptir.

OnePlus 10 Pro için Quantum Bumper Fotoğraf Kılıfı için Ürün Resmi

Kuantum Fotoğraf Tampon Kılıfı

OnePlus’tan Quantum Photography Bumper Case, polikarbonat ve TPU’yu bir araya getirerek kullanıcıların benzersiz bir görünüme ve iyi bir koruma düzeyine sahip bir aksesuara erişmesini sağlar.

Alternatif Renkli Kasa

dbrand GRIP OnePlus 10 Pro Kılıf Ürün Resmi

dbrand Kavrama

Dbrand Grip, benzersiz bir özelleştirme düzeyine sahip sağlam bir kasa arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken alternatif bir kasadır. Aksesuarın, telefonunuzu kavramak için mükemmel olan tırtıklı bir kenarı vardır ve arkası, OEM dış görünümleriyle iyi uyum sağlayan ve istediğiniz zaman görünümü değiştirmenize yardımcı olan polikarbonat bir malzemedir.