2022’de Oculus Quest için En İyi Chromecast


Oculus Quest, partilere götürmek için mükemmel bir cihazdır. Herhangi bir harici sensör veya kablo gerektirmez, böylece onu herhangi bir yere götürebilir ve herkesin oynayabilmesi için etrafta gezdirebilirsiniz. Ancak, insanların birinin kollarını sallamasını izlemek yerine kulaklığın içinde neler olup bittiğini görmesini istiyorsanız, bir Chromecast cihazına ihtiyacınız olacaktır. Görevi yayınlamak için çok çeşitli desteklenen cihazlar olsa da, en iyi üç seçenek, yayınlamayı destekleyen ilk üç cihazdır ve en iyinin en iyisi Chromecast Ultra’dır.

Oculus Quest’iniz için bu harika Chromecast’e göz atın.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kutulu Chromecast Ultra

(İmaj kredisi: Android Central)

Google Chromecast Ultra

Yüksek kaliteli döküm

Satın alma nedenleri

+

Ethernet bağlantısını destekler

+

4K HDR video akışını destekler

+

Artan güce rağmen hala küçük bir form faktöründe

Kaçınılması gereken nedenler

Chromecast 3. Nesil’den neredeyse iki kat daha pahalı

Google Chromecast Ultra, Chromecast 3. nesil ile benzer bir tasarıma sahiptir, ancak Oculus Quest akışını etkileyen önemli bir farkı vardır: ethernet kullanarak bağlanma yeteneği. Chromecast Ultra’yı bir Ethernet bağlantı noktasına bağlayarak, döküm denkleminden bir kablosuz bileşeni kaldırmış olursunuz. Wi-Fi üzerinden kullansanız bile, kullanıcılar Oculus Quest’i yayınlama konusunda Chromecast Ultra’nın daha iyi çalıştığını bildirmiştir.

Akışlı medya içeriği söz konusu olduğunda, Chromecast Ultra, standart Chromecast’ten çok daha fazla güç sağlar. Chromecast Ultra, 4K ve HDR’yi destekler. 4K içerik akışı yapmak ve Oculus Quest’inizi yayınlamak için bir medya cihazı arıyorsanız, Chromecast Ultra en iyi seçeneğinizdir.

Chromecast ile Oculus Quest

(İmaj kredisi: Android Central)

Google Chromecast 3. Nesil

Bütçe dostu döküm

Satın alma nedenleri

+

bütçe dostu

+

Kurulumu kolay

+

Ayrıca medya içeriği akışı için mükemmel bir cihaz

Kaçınılması gereken nedenler

Performans Chromecast Ultra’dan daha kötü

Ethernet desteği yok

Yalnızca 1080p’ye kadar videoyu destekler