2022’de koşu için en iyi telefon kollukları


Kendini adamış bir koşucuysanız, doğru aksesuarlara sahip olmak egzersiz deneyiminizi iyileştirebilir veya bozabilir. Koşmak için en iyi telefon kol bandını arıyorsanız, aradığınızı bulduk. Ne tür bir telefonunuz olursa olsun, ihtiyacınız olan korumayı sunan bir ürün bulabileceksiniz. Hazır başlamışken, koşucular için en iyi kulaklıklar listemize de göz atın!

Sizin için doğru telefon kol bandını bulma

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sizin için doğru telefon kol bandı gerçekten tasarıma, sahip olduğunuz telefona ve konfor seviyenize bağlıdır. Ancak Android 12’ye yapılan yeni güncellemeler ve beraberinde gelen tüm kişiselleştirme özellikleriyle birlikte, satın alabileceğiniz en iyi Android telefonların birçoğuyla, telefonunuzu yanınızda taşıyabilmeye bayılacaksınız. Koşucular için en iyi kulaklıklardan biriyle eşleştirin ve rekor sürede 5 veya 10K maratonun üstesinden gelme yolundasınız.