2022’de Garmin Forerunner 945 için en iyi gruplar


Forerunner 945, Garmin serisindeki en popüler koşu akıllı saatlerinden biridir. Sahip olduğunuz tüm üstün özelliklere sahip bu saat, üzerinizden asla çıkarmak istemeyeceğiniz türden bir saattir. Bu, faaliyetlerinizi ve günlük kıyafetlerinizi idare etmek için rahat ve güvenilir bir bileziğe ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Bu saat ve daha yeni Forerunner 945 LTE modeli, şirketin QuickFit 22 mm kayışlarıyla uyumludur, bu nedenle birçok seçenek vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi Garmin Forerunner 945 kayışlarını bir araya topladık.

En İyi Garmin Forerunner 945 bantları: Daraltmak

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Piyasadaki en iyi çalışan akıllı saatlerden biri olarak, saatiniz için en iyi Garmin Forerunner 945 bandını bulmak için hiçbir seçenek sıkıntısı olmadığını görebilirsiniz. Kişisel favorimiz, sağlamlık ve konforun etkileyici bir karışımını sunan ANCOOL yumuşak silikon banttır. Android akıllı saatinizle mükemmel uyum sağlayacak bir bant seçerken bunların göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden ikisi olduğu konusunda muhtemelen hemfikir olacaksınız.