2022’de Chromebook’lar için En İyi Kablosuz Fare


Bir Chromebook’un izleme dörtgeni çoğu durumda yeterince iyi çalışsa da, çoklu görevler için daha büyük bir ekran kullanırken veya yoğun video oyun oturumları sırasında kablosuz fare en iyisidir. Öğrencilerden oyunculara kadar herkes için mükemmel oldukları için Chromebook’lar kalıcıdır. İster genel Chromebook aksesuarları seçiminizin bir parçası olarak bir fare almak isteyen bir öğrenci olun, ister daha hassas gezinme isteyen bir Chromebook kullanıcısı olun, çoğu kablosuz fare en iyi Chromebook’ların tümü ile çalışır. Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi Chromebook farelerinden bazılarını burada bulabilirsiniz.

Yakınınızda bir fare bulundurun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Chromebook’lar kalıcıdır, bu nedenle bu uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmek önemlidir. ekranda ve çeşitli uygulamalarda gezinmek için ideal olan izleme dörtgenleriyle birlikte gelir. Ancak bazen fareyi, özellikle ergonomik olarak tasarlanmış hoş bir aksesuar olarak, edinmeye değer yararlı Chromebook aksesuarlarından biri olarak kullanmaktan gerçekten yararlanabilirsiniz. Bazen bir fare, bir izleme dörtgeninden elde edemeyeceğiniz hassasiyeti sunar. Ancak, Chromebook’lar için alabileceğiniz en iyi fareler hangileridir?