2022’de bugün satın alabileceğiniz her renk PS4 denetleyicisi


Sony, hem standart sürümlerde hem de sınırlı sürümlerde denetleyici renk seçenekleri için 30 seçeneği fazlasıyla geçtiğinden, orada hala mevcut olanı takip etmek zor olabilir. PS5 piyasaya çıktığından beri renkler kullanımdan kaldırılmaya başlandığından, basit bir beyaz ikinci nesil kontrol cihazı bulmak bile zor olabilir. Fiyatlar da hızla artıyor ve DualShock 4’ün yerini DualSense aldığından beri fiyatlar muhtemelen tekrar düşmeyecek. Sınırlı sürüm denetleyicilerden bazıları yalnızca konsol paketleri halinde geldi ve bu, ikinci el denetleyicileri tek seçeneğiniz haline getirdi, yani yeni bir konsol satın almak dışında. Ama sizi koruduk; Bunların hepsi, hala elinize alabileceğiniz DualShock 4 kontrol cihazlarıdır.

Oyuna başla

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kontrol gökkuşağı

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kontrolör. Koleksiyonluk şeyler senin işin değilse ve Basic Black’ten biraz daha fazla parıltı istiyorsan, Steel Black iyi bir seçim. Umarım tüm bu denetleyicilerin tek bir yerde olması, tam olarak aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır.