2022’de 20 doların altındaki mikrofonlu en iyi kulaklıklar


En iyi ucuz kulaklıkları bulmak, mevcut tüm seçeneklerle zaten zorlu bir iştir. Uygun bir fiyat noktasında en iyisini bulduğunuzda daha da karmaşık hale geliyor. Bir mikrofonlu kulaklığın (mikrofonu ve kontrolleri olan kulaklıklar veya kulakiçi kulaklıklar), mikrofonsuz bir kulaklık setinden veya kulaklıklardan farklı olduğunu unutmayın. Ancak tercihiniz ne olursa olsun, aramaları cevaplarken ve ses seviyesini ayarlarken her çift Android ile çalışmaz. Binlerce ürün arasından, yaşam tarzınıza en uygun kulaklığı bulabilmeniz için 20 doların altındaki en iyi kulaklıkları seçtik.

Hak ettiğiniz en iyi kulaklıkları alın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tam istediğiniz gibi çalışan bir dizi ucuz kulaklık veya kulaklık bulmak için çok uzaklara bakmanıza gerek yok. Burada tüm temel bilgileri kapsayan bir seçimimiz var, böylece yaşam tarzınıza uygun bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Örneğin, KLIM Fusion Kulaklıkları seviyorum çünkü bu küçük şeylerin sesini çok seviyorum. Ve köpük kulak uçlarıyla mükemmel bir sızdırmazlık elde ettiğinizi her zaman bilebilirsiniz.