2022’de 100 doların altındaki en iyi Bluetooth hoparlörler


Harika bir Bluetooth hoparlör almak için çok para harcamanıza gerek yok, bu nedenle paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için 100 doların altındaki en iyi Bluetooth hoparlörlerden bazılarını topladık. İster müzik dinlemek, ister havuz başında en sevdiğiniz podcast’leri oynatmak veya telefonunuzdan müzik akışı yapmak için bir hoparlör almak isteyin, uygun fiyatlı pek çok harika seçenek var. Çok yönlülük ve mükemmel ses kalitesi için en iyi seçimimiz Ultimate Ears Wonderboom 3 olacaktır.

Bu harika ses veren hoparlörlerden tasarruf edin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ultimate Ears WONDERBOOM 3 renk tanıtımı

(İmaj kredisi: Nihai Kulaklar)

Nihai Kulaklar WONDERBOOM 3

Etrafındaki en iyi bütçeli Bluetooth hoparlör

Satın alma nedenleri

+

IP67 toz ve su direnci

+

Mükemmel ses kalitesi

+

13 saatlik pil ömrü

+

360 derecelik ses

Kaçınılması gereken nedenler

Eski Mikro USB üzerinden ücretlendirme

Ayarlanabilir EQ yok

Parti Yok özelliği

Ultimate Ears WONDERBOOM 2 daha önce 100 doların altındaki en iyi Bluetooth hoparlör unvanını elinde tutuyordu, ancak o zamandan beri yerini halefi aldı. WONDERBOOM 3 hala IP67 su direncine, şaşırtıcı derecede mükemmel ses kalitesine sahiptir, ancak 14 saatlik pil ömrü ekler. Hoparlör ayrıca çok yönlü sese sahiptir ve hatta bir stereo efekti oluşturmak için iki hoparlörü eşleştirebilirsiniz (gerçi onu yalnızca diğer Wonderboom hoparlörlerle eşleştirebilirsiniz).