2021’in Şimdiye Kadarki En İyi Akıllı Saati


Son yıllarda akıllı saatler daha yetenekli hale geldi, bu nedenle her güncellenen sürümle birlikte hangi giyilebilir cihazı satın alacağınızı seçmek daha da zorlaşıyor. Bu nedenle, bu kılavuzda, piyasada bulunan telefonlarla birlikte satın almayı düşünmeniz gereken en iyi dokuz akıllı saati listeledik.


iPhone Kullanıcıları İçin En İyisi: Apple Watch Series 6

LTE Apple Watch Series 6 iphone için en iyi akıllı saat

Bir iPhone’unuz varsa ve bildirimlere ayak uydurmak ve belirli bir genel sağlık düzeyini korumak için bir cihaz arıyorsanız, Apple Watch Series 6, Apple’ın sunduklarından en iyi şekilde yararlanmak için seçilecek cihazdır.

Giyilebilir cihaz, 40 mm veya 44 mm olmak üzere iki boyutta ve 399 ABD Doları ile 1.499 ABD Doları arasında değişen fiyat noktalarıyla çeşitli yüzeylerde mevcuttur. En yeni S6 SiP, her zaman açık bir LTPO paneli, EKG ve kalp atış hızı izleme, düşme algılama ve tüm gün dayanan pil ömrü ile, talep edilen fiyata değdiğine inanıyoruz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yakın zamanda bir tane satın aldığım için, Apple Watch’ın telefonunuz için gerçek bir kol gibi olduğunu söyleyebilirim, piyasadaki diğer uyumlu seçenekler ise harika biyonik olanlar.

Apple Watch Serisi 6

Apple Watch Series 6, iPhone kullanıcıları için benzersiz bir akıllı saat deneyimi sunuyor. Always-on-ekran, düşme tespiti, kalp atış hızı izleme, EKG kaydı, çeşitli egzersiz modları ve tüm gün dayanan pil ömrü gibi özelliklerle bu kullanışlı cihazda herkes için bir şeyler var.

Samsung Kullanıcıları İçin En İyisi: Galaxy Watch 3

Samsung Galaksi İzle 3

Samsung kullanıcıları için Galaxy Watch 3, seçilebilecek en iyi seçenektir. Özellikle geleneksel bir saate benzeyen bir cihaz arıyorsanız başlangıç ​​fiyatı 399 dolardan başlıyor ancak Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Watch 4 ile daha ucuza satın alabilirsiniz. Samsung, piyasaya sürüldükten sonra üç yıl boyunca Tizen platformunu kullanan cihazları destekleyeceğine söz verdi, bu nedenle en yeni sürüme erişiminiz yoksa, bu harika bir genel paket sunan bir cihazdır.

Samsung Galaksi İzle 3

Samsung Galaxy sahipleri için piyasadaki en iyi saat. Yeteneklerinden bazılarını adlandırmak gerekirse, uykunuzu ve antrenmanlarınızı otomatik olarak takip etme, EKG okumaları oluşturma ve bildirimler gönderme özelliğine sahiptir.

En İyi Android Giyim Seçimi: TicWatch Pro 3

en iyi WearOS Akıllı Saat

TicWatch Pro 3, muhtemelen Android telefonunuz veya iOS cihazınızla birlikte satın alabileceğiniz en iyi WearOS akıllı saattir. Bu Mobvoi cihazı, Qualcomm’un Snapdragon Wear 4100 çipini, üç ila 45 günlük pil ömrü ve çeşitli sağlık ve zindelik izleme özellikleri sunabilen donanımla birlikte sunar. Diğer standart özelliklerin yanı sıra TicWatch, AMOLED ve arkadan aydınlatmalı TN panelini bir araya getiren çift katmanlı bir ekrana da sahiptir. TN paneli, Mobvoi’nin cihazın 45 günlük kullanıma ulaşmasına yardımcı olduğunu iddia ettiği Temel Modda kullanılan ekrandır; Akıllı Mod, cihazı üç gün boyunca aktif tutacaktır.

TicWatch Pro 3

TicWatch Pro 3, Snapdragon Wear 4100 İşlemciyi içeren çok yönlü bir WearOS Akıllı Saattir. Çift katmanlı ekranı, kullanıcılara zor durumlarda biraz pil tasarrufu yapmaları için oldukça verimli bir yol sunar.

Geliştirme Kapsamına Sahip Saat: Huawei Watch 3

Huawei İzle 3

Huawei’nin HarmonyOS platformuna sahip olan ve iOS ve Android tabanlı telefonlarla uyumlu olan bu listede dördüncü sırada Pocketnow’un önerdiği saat olan Huawei Watch 3 yer alıyor. Bu model, GT2 serisinin tasarımına, onu çok sayıda kıyafetle çalışmak ve giymek için harika kılacak şekilde iyileştirmeler getiriyor. Saat, Apple Watch’a benzer şekilde, dokunsal geri bildirime sahip dönen bir kurma koluna sahiptir ve eSim sayesinde hücresel yetenek sunan tek bir modelle sunulur. Testimize göre, her zaman açık modu kapalıyken, Watch 3 şarja ihtiyaç duymadan önce iki tam gün ve üçüncü günde biraz dayandı – Huawei bunun üç gün süreceğini iddia ediyor. Ultra uzun pil modu, cihazın 14 gün boyunca çalışmasını sağlar.

Huawei İzle 3

Huawei Watch 3, Google’ın yeni Wear platformunun uyumluluğu konusunda sessiz kaldığı ve Apple’ın döngüsel bir seçenek sunmadığı bu belirsizlik döneminde iOS ve Android kullanıcıları için satın almaya değer bir akıllı saat.

Bütçe Apple Pick: SE’yi İzleyin

en iyi bütçeli apple akıllı saat

Series 6’dan neredeyse ayırt edilemeyecek bir seçenek olan SE, bütçeniz kısıtlıysa seçebileceğiniz Apple giyilebilir modelidir. Bu cihaz, Seri 5 ve Seri 6’dan bir donanım karışımıdır ve pazara amiral gemisinden 120 $ daha az olan 279 $ ‘a girmesini sağlar.

Ancak daha pahalı sürüm gibi, iki boyutta mevcuttur ve ayrıca bir LTE modeli sunar. Gümüş, Uzay Grisi veya Altın olmak üzere üç renkte sunulan bir alüminyum kasayla sınırlı olmanıza rağmen. EKG izleme ve Always-on ekranı da eksik. Yine de cihaz, kalp atış hızı izleme ve düzensizlik uyarıları, düşme tespiti ve bildirim iletimi sağlayan Seri 5’ten S5 SiP’ye sahiptir; tüm gün pil ömrü vaat ederken.

Apple Watch SE

Watch SE, Apple’ın sunduğu bilinen genel deneyimi korurken daha düşük maliyetler elde etmek için tavizler vererek paranın karşılığı olan bir paket sunan bir cihazdır.

Ekonomik Samsung Smartwatch: Galaxy Watch Active 2

samsung galaxy aktif 2 izle

Galaxy Watch Active 2, tasarım açısından daha minimalist bir şey arıyorsanız seçebileceğiniz bir Samsung giyilebilir cihazdır. Tizen işletim sistemi, daha pahalı olan Galaxy Watch 3’e benzer bir yazılım özelliklerine sahip olmasına olanak tanır. Çeşitli UI öğelerinde gezinmeye yardımcı olan dokunmaya duyarlı bir çerçeveye sahiptir. Samsung, cihazın tek bir şarjla üç ila dört gün sürebileceğini iddia ediyor, bu da yeni kardeşlerine göre bir avantaj.

Samsung Galaxy Aktif 2 İzle

Galaxy Watch Active 2, Samsung Ekosisteminin içindeki veya dışındaki cihazları kullanıp kullanmadığınızı seçmek için harika görünümlü bir akıllı saattir.

En İyi RTOS Akıllı Saat: Amazfit GTS 2

en iyi rtos izle

Amazfit’in bu seçeneği, uzun pil ömrü ve bir AMOLED panelinin akıllı saatler için olmazsa olmazlar listenizdeki özellikler olup olmadığını seçebileceğiniz bir cihazdır. RTOS çalıştıran cihazların sınırlı özelliklere sahip olduğu bilinmesine rağmen, son birkaç yıldaki gelişmeler, bunların Apple Watch ve WearOS veya Samsung’un Tizen platformunu çalıştıran cihazlara yaklaşmasını sağladı.

Diğer yeteneklere odaklanarak, 90 spor modu, 5ATM su geçirmezlik, müzik depolamak için 3 GB yerel depolama, aramaları yanıtlama ve sesli asistan özelliklerine sahiptir.

en iyi rtos izle

Amazfit GTS 2

Amazfit GTS 2, uzun pil ömrünü tercih eden ve uygun fiyatlı bir cihaz arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Premium RTOS Cihazı: OnePlus Watch

OnePlus Watch Premium RTOS Akıllı Saat

Daha önce listelenen Amazfit gibi, OnePlus Watch da RTOS kullanan ve benzer özelliklere sahip bir cihazdır. Ancak alüminyum yapıyı paslanmaz çelikten yapılmış bir kasa ile değiştirerek ona birinci sınıf bir hava verir. Fitness özelliklerine bakıldığında, OnePlus, saatin 110’dan fazla egzersiz türü içerdiğini ve yürüyüş ve koşu için GPS’e sahip olduğunu iddia ediyor. Cihaz ayrıca 4 GB dahili depolama alanına sahiptir ve şarjlar arasında 14 gün boyunca devam etmenizi sağlayabilecek bir pil ömrü olduğunu iddia eder.

OnePlus Watch Premium RTOS Akıllı Saat

oneplus izle

OnePlus Watch, bir cihazı giymek ve kullanmak için harika hale getirmek için birinci sınıf malzeme ve özelliklerin iyi bir karışımını sunar.

En İyi Fitbit Seçeneği: Fitbit Sense

fitbit duygusu

Fitbit Sense, Android ve iOS ekosistemlerinden bağımsız bir akıllı saat arıyorsanız, seçebileceğiniz başka bir harika cihazdır. Versa serisiyle tanıtılan dili rafine eden bir tasarım sergiliyor ve Apple ve Samsung’un amiral gemileriyle karşılaştırılabilir bir özellik seti sunuyor.

Giyilebilir cihaz, kalp atış hızını izleyebilir, EKG okumalarını yakalayabilir, koşuları izlemek için GPS’ini kullanabilir ve hatta Fitbit Pay’i kullanabilir. Şirket, GPS’i her zaman etkin bırakırsanız, cihazlarının tek bir şarjla altı günden fazla ve 12 saatten fazla dayanabileceğini belirtiyor.

fitbit duygusu

Fitbit Algısı

Fitbit Sense, harika bir fitness aracı yapmak için büyüyen bir rehberli egzersiz platformu tarafından desteklenen sağlıklı yaşam özelliklerinin bir kombinasyonunu sunar.

Koşucular için Akıllı Saat: Garmin Forerunner 945

koşucular için en iyi akıllı saat

İçinizdeki sporcu için bir akıllı saat satın alıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerden biri Garmin Forerunner 945’tir. Bu saat, herhangi bir akıllı saatin sunduğu egzersiz özelliklerini çok sayıda artırır. Bir koşu sırasında oksijen alımı gibi ölçümler ve performans durumu raporları sağlarken antrenmanları takip edebilir. Çoklu GNSS desteği ve yerleşik haritalama, koşularınızda gezinmenize de yardımcı olacaktır. Garmin, tek bir şarjın, giyilebilir cihazın akıllı saat modunda iki haftaya kadar, GPS her zaman etkinken 36 saate ve ardından GPS etkin ve müzik çalarken on saate kadar dayanmasını sağladığını iddia ediyor.

koşucular için en iyi akıllı saat

Garmin Öncüsü 945

Forerunner 945, performansı analiz etmek ve iyileştirmek için doğru ölçümler almak isteyenlerin saatidir. Haritalama özelliği, her zaman doğru yolda olmanızı da sağlayacaktır.

Bir iPhone kullanıyorsanız Apple Watch fiili seçiminiz olsa da, WearOS veya Tizen tabanlı saatler satın almayı planlayan Android kullanıcıları için, Google’ın eski cihazları yenisine güncelleme hakkında söyleyeceklerini görmek için biraz daha beklemenizi öneririz. Aşınma platformu. Öte yandan, RTOS seçeneklerine veya Garmin Forerunner 945 gibi özel egzersiz cihazlarına bakıyorsanız, satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.