2021’deki en iyi iPad 10.2 kılıfları


En iyi iPad kılıflarının bir listesini derledik. İşte size önerilerimizden bazıları.


Apple, giriş seviyesi iPad’ini 2020’de yeni bir çip sunarak ve onu her zamankinden daha güçlü hale getirerek yeniledi. Bir kılıfınız varsa veya almayı planlıyorsanız, bir kılıf da almanızı öneririz. iPad’ler pahalı araçlardır ve cihazınızı çizip sonra pişman olmaktansa korumak daha iyidir. Burada, önerilen en iyi iPad kılıflarının bir listesini derledik.


 • SUPCASE Unicorn Beetle iPad (2020) Kılıfı

  Sağlam bir polikarbonat arka plaka içeren sağlam bir tasarım. Dahili ekran koruyucu, hassasiyetten ödün vermeden çizilmeleri önler.

 • ProCase

  Bu kılıf, cihazınıza mükemmel koruma sunarken minimum hacim kazandıran ultra ince ve hafif bir sert arka tasarım sunar.

 • ProCase

  Deri dış yüzey ve yumuşak iç kısım, günlük kullanıma karşı mükemmel koruma sağlar. Klasik bir tasarıma ve sağlam bir yapıya sahiptir.

 • SUPCASE Unicorn Beetle iPad (2020) Kılıfı

  Hem çizilmeye hem de darbeye karşı koruma için polikarbonat ve TPU’nun birleşimiyle yapılmış gelişmiş çok katmanlı bir tasarıma sahiptir.

 • Akkerdler

  Dayanıklı PU deri ve TPU’dan yapılmış ön ve arka kısım yumuşak PU ile kaplanmıştır. İçerideki dayanıklı TPU, iPad’inizi tamir edebilir ve sırtını koruyabilir.

 • SIWENGDE

  Ultra ince ve hafif koruyucu kılıf, iPad’inizi çizilmelere karşı korumanıza yardımcı olmak için PU kabuk, mikrofiber astar ve yumuşak TPU arka kapaktan yapılmıştır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Uygun fiyatlı bir iPad kılıfı arıyorsanız, 8. nesil iPad için SIWENGDE kılıfını öneriyoruz. Ultra ince ve hafif bir koruyucu kılıftır. Aksesuar, mikrofiber astarlı PU kabuktan ve yumuşak TPU arka kapaktan oluşur. Cihazın boyutunu büyütmeden ve göze çarpan herhangi bir ağırlık eklemeden iPad’inizin eskisi gibi aynı ince ve hafif görünümünü korumasını sağlar.

Ön kapakta, iPad için otomatik uyandırma ve uyutma özelliği sunan yerleşik bir manyetik şerit vardır. iPad’inizi açtığınızda veya kapattığınızda, akıllı manyetik sensör iPad’i uyandırır veya uyumasına izin verir. Pil enerjisi boşa gitmeyecek ve pil bekleme süresi uzayacaktır. Ayrıca ön kapak, iki yerleştirme açısına sahip klasik bir üç katlı tasarıma sahiptir. Film izlemek ve okumak için 65 derecelik bir standa ve klavye yazmak ve çalışmak için 30 derecelik bir standa sahip olursunuz. Bir e’ye sahip olmanıza yardımcı olacakDinlenirken veya çalışırken mükemmel bir deneyim.

Kılıf arayan bir iPad Pro kullanıcısı mısınız? Eğer öyleyse, sizin için de bir şeyimiz var. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi iPad Pro aksesuarlarının bir listesini derledik. iPad Pro’nuzla verimli işler yapmayı hedefleyen biriyseniz, bir klavye kılıfına bakmanızı öneririz. İşte 2021’deki en iyi iPad Pro 11 inç klavye kılıfları.

iPad ve iPad Pro kullanıcıları için bir şeyimiz var, peki ya mini? En küçük iPad’iniz varsa ve onu korumak istiyorsanız işte size en iyi iPad mini 5 kılıfları.