2021 Apple TV 4K, yüzde 45’lik inanılmaz bir indirim alıyor


Apple TV 4K’nın 2021 sürümünde ve diğer harika akış aygıtlarında büyük paralardan tasarruf edin


Apple deneyimini akıllı TV’lerine taşımak isteyen her Apple hayranı için harika haberlerimiz var, çünkü Amazon yüzde 44’lük çılgın bir indirimle 79 ABD doları tasarruf sağlayan 2021 Apple TV 4K’yı yalnızca 100 ABD dolarına satıyor.


Apple, 19 Ekim’de Apple TV 4K akış cihazlarının yeni 2022 neslini duyurdu; bu, önceki yinelemenin tonlarca harika indirim aldığı anlamına geliyor. En son teklif, 32GB modelini bir süredir gördüğümüz en düşük fiyatlardan biri olan 100 dolara düşürdü. Bununla birlikte, en iyi tasarruf, yüzde 45’lik bir tasarrufu temsil eden 89 ABD doları indirim kazandıktan sonra şimdi 110 ABD dolarına satılan 64 GB depolama modeliyle elde edilir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Cupertino’nun 2021 Apple TV 4K’sı, kaputunun altında bir A12 Bionic çip, net video için Dolby Vision özellikli 4K yüksek kare hızlı HDR ve hayatınızın en iyi medya deneyimlerinden birini sunmak için sürükleyici, odayı dolduran bir ses için Dolby Atmos ile birlikte gelir. Elbette, Apple TV+, Netflix, Amazon Prime Video ve şu anda desteklenen diğer harika akış platformlarından en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarabileceksiniz. Ve en iyi yanı, TV’nizden daha fazla keyif almak istemeniz durumunda Apple Arcade, Apple Fitness+ ve Apple Music ile de uyumlu olmasıdır.

Apple TV 4K (2021)

AppleTV, Netflix, Amazon Prime Video, Netflix, Disney+ ve HBO Max gibi favori akış platformlarınıza kolay erişim sunar. Mükemmel bir kullanıcı arayüzüne ve Dolby Atmos desteğine sahiptir.

Ancak, istemiyorsanız yeni bir akış cihazına 100 ABD doları harcamanıza gerek yoktur, çünkü değerlendirebileceğiniz daha uygun fiyatlı başka seçenekler de vardır. Örneğin, Prime üyeleri ceplerinde 20 ABD doları olan yüzde 36’lık bir indirim aldıktan sonra yalnızca 35 ABD dolarına yeni bir Fire TV Stick 4K Max akış cihazı satın alabilirler. Ve Amazon Prime üyesi değilseniz endişelenmeyin. Bu anlaşma büyük olasılıkla birkaç hafta içinde geri dönecek ve büyük olasılıkla Prime üyesi olmanıza gerek kalmadan bir tane seçebileceksiniz. Ve hala daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 10’luk bir indirim gördükten sonra şu anda 45 dolara çıkan Roku Streaming Stick 4K’yı tercih edebilirsiniz.