2020’de Apple Watch için En İyi Spor Kordonlar


İşte 2020’de satın alabileceğiniz Apple Watch’ınız için en iyi spor kayışlarının bir listesi.


Düzenli olarak spor yapıyorum. Metal halkalı bir Apple Watch kayışım var ama futbol oynarken takmak doğru gelmiyor. Bu nedenle, satın almak için en iyi Apple Watch spor grubunu arıyordum. Ama yalnız değilim ve benim gibi birkaç kişi var. Siz de onlardan mısınız? Apple Watch’unuz için en iyi spor bandını arayan bir sporcu musunuz? Ya da belki spor grupları genel olarak tercih ettiğiniz şeydir. Doğru yere geldiniz.


Apple Watch’ınızı benzersiz kılmak için satın alabileceğiniz Apple’dan bazıları da dahil olmak üzere, çeşitli üreticilerden bir dizi farklı kayış var. Spor kayışları, en yaygın olanı silikon olmak üzere farklı malzemelerden yapılır. Kadranın korunması için TPU kılıf ile gelen bazı kordonlar vardır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

En yeni Apple Watch Series 6, Watch SE veya daha eski bir modele, daha küçük 40 mm kasaya veya daha büyük 44 mm modele sahip olun, 2020’de satın alabileceğiniz Apple Watch’unuz için en iyi spor kayışlarının bir listesini derledik.

 • Apple Watch Spor bandı

  Apple Watch Spor Kordon

  Bu doğrudan Apple’dan geliyor. Dayanıklı ama yumuşak olmasını sağlayan yüksek performanslı bir floroelastomerden yapılmıştır.

 • Apple Watch spor bandı

  Apple Watch Camel Spor Döngüsü

  Apple Watch Camel Sports Loop bandı, dokuma naylondan yapılmıştır. Apple Watch Series 3 dahil olmak üzere önceki tüm Apple Watch sürümleriyle çalışır. Yumuşak, nefes alabilen ve hafif bir malzemeye sahiptir.

 • Apple Watch Spor bandı

  Vancle Silikon Bantlar

  Bunlar, cildin tahriş olmasını önleyebilen ve size rahat bir kullanım deneyimi sunabilen dayanıklı ve yumuşak silikon malzemeden yapılmıştır.

 • Apple Watch Spor bandı

  YANCH Apple Watch Spor Kordon

  İyi el hissi için rahat ve dayanıklı yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır. Ayrıca, pin-ve-tuck kapatma temiz bir uyum sağlar.

 • En iyi Apple Sports grubu

  Ruiboo Pack 2 Spor Kordonları

  Özgürce seçebileceğiniz ve her durum için uygun olan birden fazla renk kombinasyonu mevcuttur. Erkekler, kızlar, erkekler ve kadınlar için idealdir.

 • iGK Elma Saat Kayışı

  Bunlar, hava akışını ve konforu artıran birinci sınıf silikon ve esnek elastomerden yapılmıştır.

 • Apple Watch spor bandı

  WASPO Elma Saat Kordonu

  Desenin dayanıklılığını sağlamak için özel teknoloji ile basılmıştır, floral solmaz. Bant, esnek, rahat ve dayanıklı yüksek kaliteli yumuşak sillicone malzemeden yapılmıştır.

 • Apple Watch Spor bandı

  Spigen Sağlam Zırh Pro

  Darbe emici malzeme ile çepeçevre çizilmeye karşı koruma ile birlikte gelir. Ekstra ekran koruması için ekranın etrafında yükseltilmiş çerçeveler vardır.

 • Apple Watch Spor bandı

  AICase Kayış Koruyuculu Silikon Spor Kordon

  Cilde karşı rahat, pürüzsüz ve cilt dostu silikondan yapılmıştır. Ayrıca metal ağ gibi tüyleri çekmez. Yoğun silikon ayrıca çatlaklara ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır.


En iyi Apple Watch spor grubu hangisi?

Ayrıca ödediğinizin karşılığını alacağınızı da unutmamalısınız. Ancak daha fazla ödeme yapmak daha iyi bir ürün anlamına mı geliyor? Hayır. Ancak, tüm bantlar eşit yaratılmamıştır. İki bant aynı malzemeye sahip olabilir ancak bilekte farklı hissettirebilir. Bununla birlikte, bu listedeki en iyi Apple Watch spor gruplarından bazılarını alıyorsunuz.

Apple Watch spor bandı

Benim kişisel favorim Spigen’in Rugged Armor Pro’su. Bunun nedeni, futbol sahasında kayma ve Apple Watch’umu çizme konusunda endişelenmeme gerek olmaması. Şok emici malzeme ile çepeçevre çizilmeye karşı koruma özelliğine sahiptir. Ayrıca, kadranı çizilmelere karşı korumanıza yardımcı olacak ekstra ekran koruması için ekranın etrafında yükseltilmiş çerçevelerle donatılmıştır. Artı, sağlamlık kötü bir kullanıcı deneyimi anlamına gelmez. Spor bandı, ince kesiklerle tüm saat özelliklerine kolay erişim sağlar. Sert spor yapanlara tavsiye ederiz.