2. gün için en iyi Prime Day kablosuz kulaklık ve kulaklık fiyatları 2022


Harika bir kablosuz kulaklık seti, telefonlardan tabletlere, Chromebook’lara ve dizüstü bilgisayarlara kadar kullandığımız her ekranı geliştirebilir. Kullanışlı olmaları, kulağa harika gelmeleri ve oldukça iyi bir pil ömrüne sahip olmalarının yanı sıra çalışırken dinlenirken veya egzersiz yaparken bunları kullanabilirsiniz! Anlaşmaların son gününe girerken Prime Day tüm hızıyla devam ederken, 13 Temmuz – 14 Temmuz Perşembe ET 02:59’a kadaren popüler kablosuz kulaklıklarda en iyi indirimlerden bazılarını şimdiden görüyoruz.

Prime Day kulaklık fırsatlarını görüyoruz (yeni sekmede açılır) En sevdiğimiz JBL kulaklıklarımızdan bazılarında %50’ye varan indirim, Sony kulaklıklarda 125 $’a varan indirim ve Skullcandy ve Belkin kulaklıklarda büyük indirimler. Ayrıca en sevdiğimiz egzersiz kulaklıklarımızdan bazılarında gerçekten harika indirimler görüyoruz.

Gerçek kablosuz kulaklıklarla ilgili harika olan şey, Android telefon veya iPhone, Chromebook, akıllı saat veya tablet gibi ne tür bir cihazınız olursa olsun, Bluetooth bağlantısının tüm cihazlarda çalışacakları anlamına gelmesidir. Böylece, önümüzdeki birkaç yıl içinde satın alacağınız yeni cihazlarla çalışacaklarını bilerek satın alabilirsiniz.

Elde tutulan Jabra Elite 7 Pro kulakiçi kulaklıklar

(İmaj kredisi: Ted Kritsonis / Android Central)

Geçen yıl Prime Day sırasında, harika Jabra Elite 65t kulakiçi kulaklıklar en iyilerinden biriydi. Bu yıl, en son model olan Elite 7 Pro için indirimler alıyoruz. Bu kulaklıklar etkileyici bir ses kalitesine ve ANC’ye sahiptir, rahattır, kullanımı kolaydır ve daha fazlasıdır. Bu nedenle, bu kulaklıklar için fırsatlar gelmeye başlarsa, onlara atlamaktan çekinmeyin.

Aksi takdirde, en sevdiğiniz ses markası hangisi olursa olsun – Apple, Bose, Samsung, Sennheiser, Sony vb. – bu alanı Prime Day’deki en iyi seçeneklerin tümü ile güncelleyeceğiz.

En İyi Amazon Kulaklık Fırsatları

Amazon çok uzun süredir gerçek kablosuz kulaklıklar yapmıyor, ancak şirketin Echo Buds 2 ile girişimleri büyük bir başarı ve en iyi kablosuz kulaklıklar listesinde yerini aldı. Gürültü azaltma/iptal etme, ortam geçiş modu gibi mükemmeldir ve saatlerce giyilebilecek kadar rahattırlar. Ayrıca, Alexa’dan şarkıyı değiştirmesini, sesi artırmasını veya işinize geri dönmenizi hatırlatmasını isteyebilirsiniz.

En İyi Apple Kulaklık Fırsatları

Apple, gerçek anlamda kablosuz kulaklık kategorisini icat etmedi, ancak bu türü ve form faktörünü popüler hale getirmek için kesinlikle çok şey yaptı. AirPod’lar, göreceğiniz en yaygın kulaklıklardır ve popüler olsalar da oldukça iyidirler. Uzun pil ömrüne sahipler, çoğu kulak tipine (özellikle AirPods Pro’ya) iyi uyuyorlar ve kurulumu ve Apple cihazlarınızla eşleştirmesi son derece basit. iPhone kullanıcısı değil misiniz? Endişelenmeyin, AirPod’lar tüm Bluetooth cihazlarıyla iyi çalışır ve harika ses çıkarır!

En İyi Samsung Kulaklık Fiyatları

Samsung, Android alanındaki en iyi akıllı telefonları, akıllı saatleri ve tabletleri ürettiğinden, aynı zamanda en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarını da yapması şaşırtıcı değil. Galaxy Buds Pro’dan Buds Live’a kadar, Samsung, şu anda 80 $’a varan indirimlerle mükemmel bir kablosuz kulaklık yelpazesine sahip!

Diğer harika kulaklık fırsatları

Güneşin büyük teknoloji devleriyle doğup battığını düşünmeyin: Mükemmel kablosuz kulaklıklar yapan birçok başka şirket var. Prime Day sırasında kontrol etmek için favorilerimizden bazıları Sony, Anker ve 1More’dan gelenleri içerir. (yeni sekmede açılır)ancak uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklar üreten daha ucuz, daha az bilinen markalardan bazılarına göz atmayı unutmayın.

Hangi kablosuz kulaklıkları satın almalısınız?

Kablosuz kulaklıklar çok kişisel bir teknolojidir, bu nedenle uzmanlarımızın uyum, his ve ses hakkında ne düşündüğünü görmek için ürün incelemelerimizi (mümkünse yukarıda bağlantısı verilmiştir) kesinlikle okumalısınız. Bununla birlikte, bu kulaklıkları bu listeye dahil etmemizin bir nedeni var – bugün satın alabileceğiniz en iyiler arasında olduklarını düşünüyoruz!

Kesinlikle bir çift Apple AirPods’a sahip olmanız gerekmiyorsa, Amazon Echo Buds 2 veya 1More ColorBuds 2’yi tavsiye ederim. Her ikisi de çok değerli, uzun pil ömrüne sahip, rahat ve mükemmel ses.