18 $’dan yeni bir Roku akış medya oynatıcısı edinin


Amazon’un erken Prime Day anlaşmaları kontrolden çıktı. Fire 7 Tablet, Echo akıllı hoparlörler ve Fire TV akış cihazları da dahil olmak üzere Amazon’un en iyi cihazlarından bazılarını bulabileceğiniz çılgın fırsatlar sunan tonlarca harika ürün var. Bununla birlikte, erken Prime Day fırsatları, Roku’nun şu anda sadece 18 $ ‘dan satışa başlayan en son akışlı medya oynatıcılarına da uygulanıyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Erken Prime Day fırsatları, bu kötü çocuklardan birini 18 $ gibi düşük bir fiyata eve götürmenize izin vereceğinden, yeni bir Roku akışlı medya oynatıcısında önemli tasarruflar elde edebilirsiniz. Bu, yüksek hızlı bir HDMI kablosu ve basit bir uzaktan kumanda ile birlikte gelen Roku Express HD akışlı medya oynatıcısını seçerseniz gerçekleşir. Bu fiyat, size 12 $ tasarruf sağlayacak en son yüzde 40 indirim sayesinde mevcuttur. Ayrıca Amazon Prime Video, Netflix, HBO Max ve daha fazlası dahil olmak üzere bugün mevcut olan en iyi akış hizmetleri için destek alırsınız.

Roku Ekspresi

Roku Ekspresi

En sevdiğiniz TV’de HD içerik akışı yapmanızı sağlayacak harika bir ürünle temel Roku deneyimini yaşayın.

Oyununuzu hızlandırmak ve HD içerikten 4K çözünürlüğe geçmek istiyorsanız, Roku Express 4K+ 2021 modeli için 15 $ tasarrufla 25 $ ödemeye hazır olmalısınız. Bu model ayrıca HDR sunacak ve TV kontrolleri ve birinci sınıf bir HDMI kablosu olan bir Roku Sesli Uzaktan Kumanda ile birlikte geliyor. Veya 20 $’lık bir indirim gördükten sonra 30 $’a giden daha küçük Roku Streaming Stick 4K 2021’i edinin.

Roku Ultra 2022 4K

Roku Ultra 4K

Şarj edilebilir pil ve diğer harika özelliklere sahip bir Roku Sesli Uzaktan Kumanda ile birlikte gelen yeni Roku Ultra 2022 4K Akış Cihazı ile TV’nizden daha fazla yararlanın.

Ancak, Roku’nun deneyiminden gerçekten sonuna kadar zevk almak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, aynı pakette birinci sınıf ses ve 4K/HD/HDR akışı sağlayacak olan Roku Streambar’a bir göz atmanızı öneririm. Veya sinematik sesi sayesinde medya deneyiminizi artıracak daha güçlü Roku Streambar Pro’yu edinin ve en iyi yanı, kulaklık jakına sahip Roku Voice Remote sayesinde içeriğinizin keyfini özel olarak da çıkarabilmenizdir. Şimdi 150 $ olarak fiyatlandırıldı, bu da yüzde 17’lik bir indirim kazandıktan sonra cebinizde 30 $ tutmanıza yardımcı olacak. Veya şarj edilebilir pilli Roku Voice Remote Pro, eller serbest ses kontrolleri, Kayıp Uzaktan Bulucu özelliği ve Özel Dinleme özelliklerine sahip Roku Ultra 2022’ye göz atın.