15 inç MacBook Air’in 2023’te gelebileceği bildiriliyor


Yeni bir rapora göre Apple, 2023’te piyasaya sürülecek 15 inç MacBook Air üzerinde çalışıyor. Yakında çıkacak olan 2023 15 inç MacBook Air ve daha büyük giriş seviyesi iPad hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.


Rapora göre Apple, 15 inçlik bir MacBook Air üzerinde çalışıyor. Tedarik Zinciri Danışmanlarını Görüntüleyin. Şu anda Apple, MacBook’u yalnızca 13 inçlik bir form faktöründe sunuyor. Ancak rapora göre, Cupertino merkezli şirketin 2023’te 15 inç ekrana sahip daha büyük bir MacBook Air’i piyasaya sürdüğünü görebiliriz.


Apple, daha büyük olan 15 inç MacBook Air’in yanı sıra “biraz” gelecek yıl 13 inç MacBook Air’in ekran boyutunu artırın. Ayrıca şirket, gelecek yıl daha büyük ekrana sahip yeni bir giriş seviyesi iPad’i tanıtacak. Raporun tamamı yalnızca ekran endüstrisinin üyeleri tarafından kullanılabilir, ancak bazı yayınlar popüler ekran analistinden bazı bilgiler alabildi. Ross Genç.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ekran boyutu dışında MacBook Air 2023 hakkında hiçbir şey bildirilmedi. Dizüstü bilgisayarın mini bir LED mi yoksa OLED ekrana mı yoksa başka ayrıntılara mı sahip olacağını bilmiyoruz. Bloomberg’den Mark Gurman ayrıca geçen yıl Apple’ın perde arkasında 15 inçlik bir MacBook Air üzerinde çalıştığını bildirdi, ancak yine bilgiler yalnızca ekran boyutuyla sınırlı.

Şimdilik, Apple bu yıl yeniden tasarlanan MacBook Air’i piyasaya sürmeye odaklandı. Apple’ın MacBook Air tasarımını neredeyse bir yıldır yenilediğini duyuyoruz ve en son rapor, bunun bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Yeni MacBook Air’in kutu gibi bir tasarım, MagSafe şarj desteği, M2 yonga seti, çentikli ince beyaz çerçeveler, daha fazla renk seçeneği, beyaz klavye ve çok daha fazlasıyla geleceği söyleniyor.

MacBook Pro 14 önden görünüm

Apple MacBook Pro 14 inç (2021)

Apple’ın en yeni MacBook Pro’sunda bir M1 Pro yonga seti, 120 Hz ProMotion Liquid Retina XDR ekran, MagSafe şarj desteği, 17 saate kadar pil ömrü, 1080p FaceTime HD kamera ve çok daha fazlası bulunur. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

Aracılığıyla: 9to5Mac