100 $’dan başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy S21+, iPad Profesyonelleri ve daha fazlası da satışta


Bugünün fırsatları Samsung, Amazon ve B&H’den geliyor ve şu anda sadece 100 $ ve daha fazla cihaz için indirimli bir Samsung Galaxy S21+ alabilirsiniz.


Bugünün anlaşmalarına, Samsung’un kendisini tamamen kaybetmesi gibi görünen bir şeyle başlıyoruz. Samsung’un bize takaslarla harika fırsatlar sunduğunu biliyorduk, ancak şimdi gerçekten kendini aştı. Şirket, Samsung Galaxy S21+’ı vanilya Galaxy S21 ile aynı fiyata sunuyor, bu da her ikisini de sadece 100$ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor! Şimdi, Samsung Galaxy S21 Ultra, uygun bir takasla hala 500 dolara gidiyor, ancak bu onun mutlak bir hırsızlık olmasını engellemiyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca Samsung’un, en sevdiğiniz operatöre bağlı olarak 325 $ gibi düşük bir fiyata yeni bir Samsung Galaxy Note 20 Ultra almanızı sağlayan Discover Spring Etkinliğini başlattığını da gördük. 128 GB depolama alanına sahip kilidi açılmış varyant hala 750 ABD dolarına satılırken, aynı 128 GB depolama alanına sahip giriş seviyesi Note 20 uygun bir takasla 350 ABD dolarına sizin olabilir.

  • Samsung Galaxy Not 20 Serisi

Satıştaki diğer Samsung cihazlarında Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 bulunur. 5G destekli daha küçük Z Flip’i 650 $’a seçebilirsiniz ve herhangi bir tuhaf nedenden ötürü yalnızca LTE varyantının sizin için daha iyi çalışacağına inanıyorsanız 750 dolara bir tane alabilirsiniz. Hala 2020’nin en iyi cihazlarından biri olarak kabul edilen Daha Büyük Samsung Galaxy Z Fold 2, 1.450 Dolar’a alıcı buluyor. Şimdi, bu tasarrufları elde etmek için uygun bir cihazı takas etmeniz gerektiğini unutmayın.

Android telefonlarda daha fazla seçenek arıyorsanız Just Black’te 64 GB depolama alanına sahip yeni bir Google Pixel 4’ü 217 $ tasarrufla 481,99 $’a alabilirsiniz. Clearly White renk seçeneğini isterseniz 509$’a, Pixel 4 XL’i aynı 64GB depolama alanına sahip isterseniz her iki renk seçeneğinde de 319$ indirimle 580$’a alabilirsiniz. Ve zaten Google’dan bahsettiğimiz için, dört farklı renk çeşidinden herhangi birinde 20 ABD doları indirim alan Google Pixel Buds Gen 2 Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklıkları da dahil etmeliyiz. Başka bir deyişle, şu anda B&H’de 159 $ karşılığında yeni bir çift alabilirsiniz.