%20 indirimli iki Razer sandalye ile rahat edin


Başkanlar Günü, çok çeşitli ürünlerde büyük indirimler yapılmasıyla bilinir ve bu yılki satışlar da farklı değil. Asıl tatil öncesinde Razer, en büyük ve en popüler oyun sandalyelerinden ikisinde büyük indirimler sunarak erken başlıyor.

Razer Iskur ve Razer Iskur X, bugünden itibaren indirimde ve her iki sandalye de Razer Iskur ile orijinal satış fiyatından %20 indirimli (yeni sekmede açılır) şimdi 399 $ ve Iskur X için mevcut (yeni sekmede açılır) 319 $ için kullanılabilir. Merak edenler için, sandalyelerdeki temel fark, Razer Iskur’un sahip olduğu tamamen şekillendirilmiş bel desteği gibi görünüyor.

İki fırsatın yanı sıra, siteden bir Razer ürünü satın alan kişiler, kasada FRAGFEST kodunu kullanırlarsa 129 doların üzerindeki siparişlerde özel bir Razer hediyesi almaya hak kazanacaklar.

Razer Iskur ve Razer Iskur X’te %20 tasarruf edin

Sandalyeyi alıp beğenmemekten korkanlar için Razer, ürünleri için 14 günlük risksiz deneme süresi de sunuyor; bu, sandalyeyi beğenmezseniz 14 gün içinde iade edebileceğiniz anlamına geliyor. Hem İskur hem de İskur X, Standart ve XL olmak üzere iki farklı boyutta sunuluyor; İşkur ve İskur X için XL seçenekleri sırasıyla 479$ ve 399$ fiyatla satışa sunuluyor.

Pazarda yeni bir oyun koltuğu aramıyorsanız, ancak yine de oyunla ilgili diğer fırsatlar için alışveriş yapıyorsanız, hem Başkanlık Günü’nden önce hem de büyük alışveriş gününün gerçekten yaklaştığı zaman için sabırsızlıkla bekleyecek çok şey var. ton ürün satışı. Bu arada, daha da fazla fırsat ortaya çıkmaya başladığından, gözünüzü ayırmadığınızdan emin olun.