Press enter to see results or esc to cancel.

Klasikleşmiş Oyunlar

AppStore’da bulunan bazı oyunlar artık o kadar klasikleşti ki, hiç iPhone’u olmayan biri bile bu oyunların ne olduğunu artık bilebiliyor. Biz de, iPhone ile bütünleşmiş bu oyunları sizin için bir arada topladık. İşte indirme rekorları kıran bu oyunlar.

Angry Birds: AppStore’dan en çok indirilen oyun, şüphesiz ki Angry Birds. Apple’a ekonomik olarak büyük destek sağlamış olan bu oyunda amacınız, yavrularınızı kaçıran domuzları öldürmek. Bu arada sizin de kuş olduğunuzu hatırlatmakta yarar var. Bir çok farklı bölümü ile, Angry Birds milyonların sevgisini kazanmış durumda. Zaman zaman filmlere veya dizilere bile konu olan bu oyunu, iPhone’u olan herkes az çok denemeli.

0.99$ / iPhone / İNDİR

 

 

Angry Birds Space: Angry Birds’e olan büyük talep, oyunun farklı modellerinin oluşmasına zemin hazırladı. Rio ve Session gibi farklı çeşitleri olan oyunun, en son sürümü Angry Birds Space. Diğer modellerine oranla daha az bölüm bulunan Space, mantık olarak da diğer modellerinden biraz ayrılıyor. Çünkü burada, oyun uzayda geçiyor. Otomatik olarak yerçekimi kavramı da biraz karışık.

0.99$ / iPhone / İNDİR

 

 

Cut the Rope: Şekere aç, minik yeşil bir yaratığa yardım etmemizi konu alan oyun; Angry Birds’ten sonra en çok talep gören oyunlar arasında. Bir çok bölüm bulunan oyunda, ilerledikçe yeni yeni engellerle karşılaşacaksınız. Her yaş grubundan insanların oynadığı bu oyunu, ailecek oynamak da ayrı bir zevk olacaktır.

0.99$ / iPhone / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

Fruit Ninja: Ne kadar iyi bir aşçısınız? Meyveleri ne kadar hızlı kesebilirsiniz? En büyük iPhone klasiklerinden biri olan Fruit Ninja ile meyve kesmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. İnternet üzerinden, arkadaşlarınız ile karşılıklı oynama imkanınız da olan bu oyunda, birbirinden eğlenceli 3 farklı mod bulunuyor. Sürpriz muzlara hazırlıklı iseniz, benim önerim “Arcade Mode”.

0.99$ / iPhone / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

Where’s My Water: Timsah kardeşin suyu kesilmiş, banyo yapamıyor. Toprağı kazarak, ona ihtiyacı olan suyu götürebilir misiniz? Basit ama eğlenceli konusu ile “Where’s My Water?” iPhone oyunları arasında klasiklere girmeyi başarmış durumda. Birbirinden farklı yüzün üstünde bölümü ile, eğlenceniz yarıda kesilmiyor. Önünüze çıkan engeller, suyu kirletmeye çalışan atık sular, bombalar ve daha bir çok şey sayesinde; bölümleri geçmek için kafa yormaya çalışacaksınız.

0.99$ / Universal / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

Temple Run: Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan hilesi ile gündeme oturan Temple Run, o gün bu gündür eskisi kadar talep göremiyor. Canavarlardan kaçarken, bir yandan da önünüze çıkan engellerden kurtulmaya çalıştığınız oyun ücretsiz olması sebebiyle de büyük ilgi görmüştü. Artık çok fazla tercih edilmese de; Temple Run’ı klasikler arasına almazsak ayıp olurdu.

Ücretsiz / Universal / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

Doodle Jump: Yarı akıllı telefonlardan iPhone’lara kadar, insanların sıkılmadan oynadığı bir oyundur Doodle Jump. Basit konusu ve sade teması ile son derece eğlenceli bir şekilde oynanan oyunun, iPhone versiyonunda 10’un üzerinde farklı tema seçeneği de mevcut. Yükselebildiğiniz kadar yükselmeniz gereken oyunda, karşınıza çıkan canavarlar ve farklı farklı engeller ile eğlence ikiye katlanıyor.

0.99$ / iPhone / İNDİR

 

 

Jetpack Joyride: Uzun bir süre 0.99$’a satılan ve büyük rağbet gören Jetpack Joyride, ücretsiz olması ile iki kat daha fazla tercih edilmeye başlandı. Yine basit bir mantığı olan oyunda, amacınız ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek. Oyundaki altınları toplayarak, kendinizi daha çok güçlendirebilirsiniz. Elektrik tellerinden, füzelerden ve lazerlerden kaçmaya çalışırken; oyun sırasında karşılaşacağınız araçlar size yardımcı olacak.

Ücretsiz / Universal / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

iSlash: Türk yapımı olup, oldukça başarılı bir oyun olan iSlash, eski Erix mantığı ile çalışıyor. Amacınız ninja bıçaklarına yakalanmadan, platformu olabildiğince küçültmek. Bunun için parmağınızı bir bıçak gibi kullanmanız yeterli. Bir çok bölümü ile sıkılmadan uzun süre oynamanızı sağlayan iSlash, ilerledikçe karşılaşacağınız yeni engellerle daha da zorlaşıyor. Zorlaştıkça da daha bir eğlenceli hale geliyor.

0.99$ / iPhone / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

Plants vs Zombies: Son derece eğlenceli olup, bir yandan da zekanızı geliştiren oyunlardan biri de Plants vs Zombies. Fiyatı ile ilk bakışta pek cazip görünmese de, oyunu satın alanların oldukça memnun olduğu da aşikar. iPhone’daki en ünlü strateji oyunlarından biri diyebileceğimiz Plants vs Zombies, evinizi korumak için diktiğiniz bitkilerle zombilerin savaşını konu alıyor.

2.99$ / iPhone / İNDİR

 

 

Boost 2: Basit ve sade arayüzü ile komplike oyunlara taş çıkartan Boost2, bir süre sonra oynayan kişilerde bağımlılık yapmaya başlıyor. Kutulardan kaçıp, gidebildiğiniz kadar gitmeniz prensibi ile çalışan oyunda, yerdeki okları alarak hızlanıyorsunuz. Hızlandıkça zevki katlanan oyunun, zaman zaman platform değiştirmesi de ayrı bir eğlence kaynağı oluyor. 3 farklı modu bulunan oyunun, bir de multiplayer seçeneği mevcut.

1.99$ / Universal / İNDİR / Detaylı Bilgi

 

 

Lane Splitter: Arabaların arasından sıyrılarak gidebildiğiniz kadar gitmeye çalıştığınız oyunda, ekrana dokunarak hızınızı arttırabiliyorsunuz. Ne kadar hızla giderseniz o kadar çok puan kazandığınız Lane Splitter’da, etrafa ve arabalara çarpmamaya özen gösterin. Malum, siz bir motorsikletsiniz.

0.99$ / Universal / İNDİR

 

 

Mega Jump: Bir diğer iPhone klasiklerinden biri olan Mega Jump da, diğer oyunlarla aynı mantığı paylaşıyor. Altınları toplayarak, zıplayabildiğiniz kadar çok zıplamak. Doodle Jump’a benzer olan bu oyunun en büyük farkı, kullandığı altınların yok olması. Bu yüzden aynı yerde istediğiniz kadar zıplayamıyorsunuz. Ücretsiz olması ile çok talep gören oyunda, özel yeteneklerden tutun kahramanlara kadar bir çok alternatif seçenek mevcut.

Ücretsiz / iPhone / İNDİR

1 Comment

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Comments

1 Comment

Küçük Elma Kurdu

[…] Klasikleşmiş Oyunlar […]


Leave a Comment


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php:261 Stack trace: #0 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php(342): SAPE_base->_read('/home/mdolmaci/...') #1 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php(417): SAPE_base->load_data() #2 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/settings.php(11): SAPE_client->SAPE_client(Array) #3 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/footer.php(37): include('/home/mdolmaci/...') #4 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/template.php(572): require_once('/home/mdolmaci/...') #5 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/template.php(531): load_template('/home/mdolmaci in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php on line 261