Press enter to see results or esc to cancel.

Zamanda Yolculuk, TimeHop!

Gazetelerde, dergilerde mutlaka ‘Tarihte Bugün’ isimli bir bölümle karşılaşmışsınızdır. Bazen bildiğiniz, bazense hiç tanımadığınız insanların doğum tarihleri, ölüm yıl dönümleri veya yıllar önce o gün gerçekleşen önemli olaylar yazar. Peki bu konsepti kendi dünyamıza uygulasak nasıl olurdu? TimeHop, sizi kendi geçmişinizde küçük bir yolculuğa çıkartabilir!

Kendi sosyal medya hesaplarınızı bağladığınız uygulama, geçmiş senelerde neler yaptığınızı size hatırlatıyor. Facebook, Twitter veya Instagram’da yapılan paylaşımlar, hatta Dropbox resimleri bile buna dahil.

Her sabah yenilenen içerik, yıl yıl ayırdığı gönderileri hoş bir içerik ile size sunuyor. Ayrıca beğeni sayıları ve yorumları da eklemeyi ihmal etmiyor.

arayüz

TimeHop’un paylaşım imkanları da oldukça hoş. İsterseniz geçmişte yaptığınız gönderiyi sadece ‘1 year ago‘ gibi bir etiketle paylaşabilir, isterseniz de o anda kamera ile çektiğiniz bir resimle kolaj yaparak paylaşabilirsiniz.

paylaş

Özetle TimeHop, geçmişte neler yaptığını merak edenlerin oldukça hoşuna gidebilecek bir uygulama. Gün içinde boş kaldığınız vakitlerde 2 dakikanızı ayırarak küçük bir zaman yolculuğuna çıkabilir, hoş vakit geçirebilirsiniz. Açıkçası ben 5 sene önce Facebook’ta yaptığım paylaşımları okudukça, baya gülüyorum! 😀

available-on-iphone-app-store-logo

Comments

Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.