Press enter to see results or esc to cancel.

Yeni Logomuz

Küçük Elma Kurdu olarak 7 aydan daha fazla bir süreyi geride bıraktık. Bu süre içerisinde, elimizden geldiğince siteyi geliştirmeye ve yeni yazılar yazmaya özen gösterdik. Bugün de Küçük Elma Kurdu için önemli bir nokta olan logomuzu değiştiriyoruz. Umarız ki beğenirsiniz.. 🙂

Yeni logomuzda, ilk olarak ön plana çıkardığımız şey özgün olmaktı. Steve Jobs’un dediği gibi “Think different“, yani Farklı Düşün. Biz de bu logomuzda, daha önce hiç olmadığı gibi farklı düşündük. Ayrıca içinde bulunduğumuz konumu baz alarak da, anlamlı bir logo olmasına özen gösterdik.

Logonun çizimini yapan değerli arkadaşım Mehmet Naimoğlu’na da buradan teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Onun emekleri sayesinde ortaya çıkan bu logo, umarız ki yıllar boyunca kucukelmakurdu’nu en iyi şekilde temsil edecek.

Siz de yeni logomuz ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşırsanız, çok mutlu oluruz. Ayrıca aşağıda hazırladığımız anket ile de, logomuzu beğenip beğenmediğinizi söyleyebilirsiniz. GÜNCELLEME: “Ankette verdiğiniz oylar doğrultusunda logomuzda yenilemeye gittik. Yeni logomuz aşağıda gördüğünüz gibi..

( Yazı No: -098- )

Comments

5 Comments

Begüm

Çok güzel olmuş ama kurdun bilgisayarının üzerinde Apple işareti olsa çok hoş dururdu. 🙂

Muammer

Evet, hoş bir ayrıntı.. 🙂

Küçük Elma Kurdu

[…] 2012’den beri kullandığımız biraz şirin biraz da canlı renklerle bezenmiş Küçük Elma Kurdu logomuzu, bugün, birbirini […]

memet

buresmi kullanıyorum .kullanabilirmiyim.

Muammer

Merhabalar, nerede kullanacağınızı öğrenebilir miyim acaba? Onay verip vermemekle alakası yok, sadece meraktan.. 😀


Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.