Press enter to see results or esc to cancel.

Batak – İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde incelemesini yaptığımız King‘den sonra, bugün yine iskambil severler için geliştirilmiş bir oyun olan Batak’ı inceleyeceğiz. İncelemenin hemen ardından da uygulamanın geliştiricisi olan Adikus‘tan aldığımız Promo Code’ları sizlerle paylaşacağız.

0.99$ karşılığı sahip olabileceğiniz Batak, maalesef Universal değil. Ayrıca iPad için geliştirilmiş ek bir versiyonu da bulunmuyor. İnternet üzerinden gerçek kişilere karşı oynanan “Batak Online” isimli versiyonu ise tamamen ücretsiz ve Universal. Bu sebeple yapay zekayı tercih etmeyen kullanıcılar  için Batak Online oldukça mantıklı bir seçenek olabilir.

Oldukça başarılı bir arayüze sahip olan uygulamanın animasyonları da bir o kadar estetik. Gerek kartların atışları olsun gerek kartların dizilimi olsun, tasarım açısından gerçektenten hoş.

Batak’ta, “İhaleli” ve “İhalesiz” olmak üzere iki ayrı oyun tipi bulunuyor. İhaleli olanda herkes sırayla kaç alacağını söyleyerek, en yüksek ihaleyi veren kozu belirliyor. İhalesinin altında kalması halinde ise, söylediği sayı kadar eksi puan alıyor. Diğer oyuncular da kaç el alırlarsai o puanda değerlendiriliyor.

İhalesiz oyun tipinde ise, koz sürekli maça oluyor. Oyuncular ise kaç alabileceklerini söylüyorlar. Ekstradan alınan her el, normalin 0’da biri puan getirdiği için, yüksek alabileceğiniz oyunda, düşük söylemeyin. 🙂 Örnek; 5’den giren kişi 7 alırsa, 52 puan yazılıyor. 70 değil.

Ayarlar bölümünde, oyunun zorluk derecesi de dahil olmak üzere bir çok ayar yapabiliyorsunuz. Kart atış animasyonlarını hızlandırıp, oyunun kaç el süreceği gibi farklı ayarlar da mevcut.

Bizce; İskambil seven herkesin iPhone’unda olması gereken bir uygulama olduğunu düşündüğüm Batak, eğlenceli vakit geçirmek için ideal. Kartları karıştırmak ve dağıtmak gibi bazı uğraşlardan kurtarması da, benim en sevdiğim özellikler arasında. 🙂

—–

Yine bir Promo Code dağıtımına daha ulaştık. 🙂 Her zaman olduğu gibi, bu sefer de yazıya yorum yapan ilk 4 kişi bu Promo Code’lara sahip olacak. Promo Code’un nasıl kullanıldığını bilmeyenler için bu yazı faydalı olabilir. İyi eğlenceler..

( Yazı No: -094- )

Comments

10 Comments

Selim fendoglu

Oldukça başarılı bir inceleme olmuş

Muammer

Teşekkürler, kodunuz gönderilmiştir. İyi eğlenceler.. 🙂

yckarul

paylaşımın için teşekkürler.

Muammer

Bir şey değil. Sizin Promo Code’unuz da gönderilmiştir.. 🙂

Cankat

Guzel bir paylaşım. Durmak yok 🙂

Muammer

Teşekkürler. Promo Code’unuz gönderilmiştir. İyi eğlenceler. 🙂

Jack

İnceleme icin teşekkürler.

Muammer

Rica ederim. Son Promo Code da sizindir. 🙂

Begüm Karadayı

Daha var miiiii

Muammer

Maalesef bütün kodlar tükendi. 🙁 Başka sefere..


Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.