Press enter to see results or esc to cancel.

30/30 – İncelemesi

AppStore’da bulunan bazı uygulamalar sayesinde işlerinizi çok güzel programlayabilirsiniz. Bugün tanıtacağım 30/30 ismindeki uygulama da işlerinizi ve programlarınızı organize etmek için geliştirilmiş. Çok basit bir mantık ile çalışan uygulama, oldukça sade ve hoş bir arayüze sahip.

Ücretsiz olan uygulama, Universal olması sebebi ile hem iPhone hem iPad’de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Programlarınıza, uygulamada bulunan 24 farklı simgeden birini verebiliyorsunuz. Ayrıca her program farklı bir renkte gözüküyor. Bu sayede yazdıklarınız birbirine karışmadan oldukça sade bir şekilde gözüküyor.

Her program için bir süre giriyorsunuz. 3 saate kadar süre girmenize imkan sağlayan uygulama, bir program bittiğinde size haber vererek, diğer programa geçiyor. Bu sayede sıraladığınız işlerinizi, onlara verdiğiniz zamana göre ayarlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı da oldukça kolay. Yakınlaştırma hareketi ( iki parmağınız ile açma hareketi yaparak) ile yeni program oluşturabilir, belli bir programa basılı tutarak yerini değiştirebilirsiniz. Yine bir programı ekranın dışına doğru ittirerek de silebilirsiniz.

Bizce; İncelemeyi fazla uzatmadan burada noktalamak istiyorum. Ben uygulamayı çok işlevsel buldum. Özellikle işlerini ve programlarını organize ederken küçük bir yardımcıya ihtiyacı olanlara çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda zamanın nasıl geçtiğini anlamayanlar için de hatırlatıcı etki sağlayabilir. Denemeye değer..

( Yazı No: -083- )

Comments

Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.