Press enter to see results or esc to cancel.

JamKit – İncelemesi

iPhone ile müzik yapmak, başlı başına bir eğlencedir. Bu kategoride en başarılı uygulamalardan biri olan JamKit, bateri ile müzik yapma üzerine kurulmuş. Challenge’lar ile eğlencesini ikiye katlanan JamKit, arayüz tasarımı olarak da oldukça başarılı.

Ücretsiz bir şekilde AppStore’dan indirebileceğiniz JamKit’in, daha fazlasını isteyenler için bir de Pro versiyonu bulunuyor. JamKit + Pro Gear ismindeki bu sürüme de 0.99$ karşılığı sahip olabilirsiniz. Uygulama Universal olmadığı için, iPad’de görüntü kalitesi bir miktar azalıyor, ancak iPhone sahipleri mutlaka denemeli.

Bir bateri ile yapabileceğiniz neredeyse herşeyi iPhone üzerinde yapmanıza olanak sağlayan JamKit, oldukça kaliteli ve güzel bir deneyim sunuyor. Uygulama ekranın tamamını kullanmak için menü çubuğu saklanmış. Menüye ulaşmak için, sağ alt köşedeki HOLD kısmına bir süre basılı tutuyorsunuz.

Uygulamanın esas güzel kısmı ise Challenge bölümü. Uygulamada hazır olarak 30’a yakın bölümü var. Preview kısmında nasıl çalacağınız anlatılıyor. Daha sonra ise renklere göre doğru yere basmanız gerekiyor. Uygulama hakkında çok da anlatılacak bir şey yok, keyfinize bakın..

Daha fazla Challenge bölümü ve kendi Challenge’ınızı yapmak için yukarıda söylediğim Pro versiyonu almanız gerekiyor.

Bizce; Ben şahsen uygulamayı çok başarılı buldum. Müzik yapmayı sevenler için biçilmiş kaftan olan JamKit, ücretsiz olması ile de benden yüksek puan aldı.

( Yazı No: -072- )

Comments

Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.