Press enter to see results or esc to cancel.

Basında Biz – Chip, Haziran 2012

Ünlü teknoloji dergisi Chip, Haziran 2012 sayısında Küçük Elma Kurdu’nu Ayın Web Siteleri arasına dahil etmiş. Sitemizin sade ve hoş bir tasarımı olduğuna dikkat çeken Chip yetkilileri, yayın hayatımızın uzun ve başarılı olmasını dilemiş. Biz de buradan, bizi seçen tüm Chip yetkililerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. 

Chip’in Haziran Sayısı sayfa 94-95’de gösterilen Ayın Web Siteleri bölümünde görebileceğiniz kucukelmakurdu.com, bu dergi ile ilk defa basında kendinden söz ettirmiş oldu. Apple İncelemeleri başlığı altında söz edilen bu yazıda, bizzat adımı da kullanmışlar. Chip’e tekrardan teşekkür ediyor, güzel dileklerine ortak oluyoruz. Orjinal metni aşağıda bulabilirsiniz.

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan Küçükelmakurdu.com, Apple ürünleri üzerine oluşturulmuş bir blog. Blog’da Apple uygulamaları, oyunları ağırlıklı olmak üzere hemen her alanda incelemeye yer verilmiş. Liseli okurumuz Muammer Dolmacı’nın geliştirdiği sitede geliştiricilerden alınan kod’lara da yer verilmeye başlanmış. Tasarım sade ve şık. Küçükelmakurdu.com’un yayın hayatının uzun olmasını diliyoruz.”

( Yazı No: -064- )

Comments

Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.