Press enter to see results or esc to cancel.

Vücut Geliştirme ve Fitness – İncelemesi

Spor yapmak, zinde olmak veya vücudunu geliştirmek isteyenler; artık yapmanız gereken her şeyi iPhone size söyleyecek. Vücut Geliştirme ve Fitness isimli uygulama sayesinde, yapmanız gereken hareketleri öğrenecek, kendinize günlük programlar hazırlayarak sürekli zinde kalmayı başaracaksınız. Uygulama tamamen Türkçe olup, geliştiricilerinden aldığımız Promo Code’ları da yazının sonunda sizlerle paylaşacağız.

iPhone için üretilen bu uygulamaya, 1.99$ karşılığı sahip olabilirsiniz. iPad sahipleri de uygulamayı cihazlarında çalıştırabilir, ancak uygulama Universal olmadığı için düşük çözünürlükte olacaktır.

Uygulamada bulunan 150’den fazla farklı egzersiz, hareketli görseller ile desteklenmiş. Türkçe açıklamalar ile detaylı anlatılan egzersizlerde, risk oluşturabilecek hareketler de ayrıca belirtilmiş.

Egzersizler; ağırlık kullanılan hareketler ve vücut ağırlığı ile yapılan hareketler olmak üzere ikiye ayrılmış.

Egzersiz öncesi, sakatlıkları engellemek amacıyla yapılan ısınma ve esneme hareketleri de uygulama içinde detaylı olarak anlatılmış. Renkli ve hareketli görseller ile desteklenen bu hareketler; kol, bacak, göğüs, bel ve omuz-boyun şeklinde kategorilere ayrılmış.

Uygulamanın en hoş kısımlarından biri de kendi spor programlarınızı oluşturabileceğiniz kısım. Bu bölümde; tüm hareketler arasından yapmak istediklerinizi seçerek bir klasör oluşturuyorsunuz. Bu sayede, her seferinde hangi egzersizi yapmalıyım diye düşünmüyorsunuz.

Uygulamanın son bölümü olan Hakkında kısmında da spor ile ilgili kısa ama çok güzel bilgiler bulunuyor. Hangi tempoda spor yapmanız gerektiğinden, doğru nefesin nasıl alacağına kadar birçok bilginin bulunduğu bu kısmı okumanızı tavsiye ederim.

Bizce; Acemilerden profesyonellere kadar, evde vücudunu geliştirmek isteyenler için gayet güzel bir uygulama. Doğru spor yapmayı öğrenmenin en ucuz alternatifi diyebilirim. Bu tip bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, özellikle Türkçe olması yönüyle tavsiye edebilirim. Son karar sizin.

Gelelim Promo Code’lara. 🙂 Uygulamanın geliştirişinden aldığımız 3 Promo Code’u her zaman olduğu gibi yazıya yorum yapan ilk 3 kişiye vereceğiz. Promo Code’ların nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız, bu yazımıza bir göz atabilirsiniz.

( Yazı No: -063- )

Comments

8 Comments

Evrim

çok iyi ve kullanışlı bir programa benziyor.

Muammer Dolmacı

Promo Code gönderilmiştir. 🙂

Koray

Promo code 😉

Muammer Dolmacı

Gönderildi. Güle güle kullanın. 😀

ensal

Başarılı uygulama, işe yarar.

Muammer Dolmacı

Sizin de kodunuz gönderilmiştir. Güle güle kullanın. 🙂

Muammer Dolmacı

Promo Code’larımız şimdilik bu kadar. Başka yazılarda görüşmek dileğiyle..

Ahmet SERKAN

Bizzat kullanıyorum çok faydalı her hareketi detaylı şekilde gösteriyo öyle ki telefonuma indirdikten bi kaç gün sonra hemen ücretli sürüme yükselttim 🙂


Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.