Press enter to see results or esc to cancel.

Evernote, Penultimate’yi Satın Aldı

Evernote, ünlü iPad uygulaması Penultimate’yi satın aldı. Evernote’un dün kendi blogu üzerinden duyurduğu habere göre, tüm zamanların en çok satan uygulamaları arasında 4.sırada yer alan Penultimate, artık Evernote ailesinin bir üyesi.

Daha önce sizlere tanıttığımız Noteshelf tarzı bir uygulama olan Penultimate, iPad’de el yazısı ile not almayı sağlayan uygulamalar arasında en tanınmış olanı. AppStore’dan 0.99$’a satın alabileceğiniz bu uygulamayı, belki de yakın bir zaman içerisinde Evernote uygulamasının bir özelliği olarak kullanabileceğiz. Bu arada bilmeyenler için Evernote’un bir çok platformda bulunan ve ücretsiz hizmet veren ünlü bir not alma uygulaması olduğunu söyleyelim.

Penultimate’nin yapımcısı Ben Zotto’nun yaptığı açıklamaya göre; artık Penultimate’yi iPad dışında bir cihazda da görebileceğiz. Ayrıca Penultimate uygulamasını satın alanların da bu konuda endişelenmelerine gerek yok. Çünkü Evernote’un gerçekleştirdiği bu satın alma sonrası uygulamayı AppStore’dan kaldırma gibi bir niyeti yok.

Artık sonucun ne olacağını bize zaman gösterecek. Ama kesin bir şey varsa, o da Evernote’un bu satın alma sonrası çok daha kaliteli bir hale geleceği. Mükemmel bir entegrasyon ya da yepyeni özellikler..

Haberin orjinali için tıklayın

( Yazı No: -054- )

Tags

Comments

2 Comments

ihsan

iphone ürünlerine el yazısıyla not alıp öylece kaydetme yapabiliyomuyuz

Muammer

Umarım attığım mail faydalı olmuştur. 🙂 Geç döndüğüm için kusura bakmayın..


Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.