Press enter to see results or esc to cancel.

Kullanım Kılavuzu

Küçük Elma Kurdu’na Hoşgeldiniz. Sitemiz ile ilgili tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazı ile sitemizi daha iyi tanımanızı ve bu sayede en yüksek verimi elde etmenizi umuyoruz.

Sitemizin Amacı

Öncelikle Küçük Elma Kurdu olarak amaçlarımızdan bahsetmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu işi tamamen hobi olarak yaptığımızı ve sizden de bu sebeple hiçbir karşılık beklemediğimizi hatırlatmak istiyorum. Biz, bu site ile siz değerli okurlarımızı Apple ve AppStore Uygulamaları hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

Uygulama&Oyun İncelemeleri

Sitemizde en çok rastlayacağınız yazı tipi İnceleme Yazıları olacaktır. Bu yazılar ile AppStore’da bulunan uygulama ve oyunlardan size en uygun olanları tespit edip, gereksiz uygulamalar için vakit ve para kaybetmekten kurtulacaksınız. Bu alanda internette birçok İngilizce review sitesi bulunmakta. Fakat bu noktada; tamamen Türkçe olmamız, her kategoriden uygulamaları incelememiz, kendi görüş ve düşüncelerimiz doğrultusunda uygulamalara verdiklerimiz puanlar ve daha birçok sebepten dolayı farkımız ortaya çıkmakta. Siz de yazılarımıza göz atarak, bu farkı anlayabilirsiniz.

Apple Haberleri

Apple ile ilgili son gelişmeleri ve en güncel haberleri de sitemizden takip edebilirsiniz. Büyük lansmanlar ve yeni ürün tanıtımlarından sonra yazdığımız yazılar ile Apple ile ilgili haberlerden geri kalmayacaksınız. Küçük gelişme veya yazı yazılması gerekmeyecek haberleri de Twitter adresimizden takip edebilirsiniz. İçeriğimizin fazla karışıp, amacından sapmaması için dedikodu haberlerini paylaşmıyoruz. En azından şimdilik

Fırsat Ürünleri

Kısa süreliğine ücretsiz olan veya indirime girmiş olan uygulamaları da Twitter adresimizden takip edebilirsiniz. Yine içeriğimizin çok karışmaması için, sadece kaliteli bulduğumuz uygulamaları sizlere haber veriyoruz.

Promo Code’lar

Promo Code’un ne olduğunu bilmeyenler bu yazıya bakabilirler. Zaman zaman developerlar ile konuşup, sizler için almaya çalıştığımız bu kodlar sayesinde ücretli uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz. Biz de bu kodları herhangi bir karşılık beklemeden tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtıyoruz.

Anketler

İki ayda bir yaptığımız güncel anketlere ve geçmiş anketlerin bulunduğu arşivimize Anketler sekmesinden ulaşabilirsiniz. Bu anketler sayesinde; diğer Apple kullanıcılarının görüşlerini öğrenebilir, başkalarının da sizin görüşlerinizi öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Sırada Ne Var?

Özellikle Apple ile yeni tanışanların, “Şimdi Hangi Uygulamayı Yüklemeliyim?” sorusuna cevap olabilmek için hazırladığımız bir rehber. iPhone ve iPad sahipleri için ayrı ayrı oluşturduğumuz bu anket sayesinde, elinizdeki cihazların aslında neler yapabildiğini göreceksiniz.

Faydalı Yazılar

Yine Apple ile yeni tanışan takipçilerimizin, cihazlarını çok daha zevk alarak kullanmalarını sağlayan bilgileri bir araya getirdiğimiz Bilgilendirme Yazıları‘na; hem cihazlar hem de uygulamalar konusunda, alternatifleri birbiri ile karşılaştırdığımız Karşılaştırma Yazıları‘na ve Apple-AppStore ile ilgili güncel olan tüm haberlere Faydalı Yazılar sekmemizden ulaşabilirsiniz.

Arşiv

Geçmiş yazılarımıza kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve her hangi bir konuda size en uygun uygulamayı bulmasını sağlayan gelişmiş etiket sistemimiz sayesinde Arşivler hiç bu kadar kullanışlı olmamıştı.

Sosyal Ağlarda kucukelmakurdu.com

Facebook ve Twitter adreslerimiz aracılığı ile yeni yazılarımıza ve Apple ile ilgili son gelişmelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca günün fırsatlarını da sizinle paylaştığımız Twitter adresimiz sayesinde, belki para vermeyi düşündüğünüz çoğu uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Soru ve Görüşleriniz

Her türlü soru ve görüşünüzü İletişim kısmımızda bulunan herhangi bir mail adresi ile bize ulaştırabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştığımdan emin olabilirsiniz.

( Yazı No: -045- )


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Comments

Comments are disabled for this post


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php:261 Stack trace: #0 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php(342): SAPE_base->_read('/home/mdolmaci/...') #1 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php(417): SAPE_base->load_data() #2 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/settings.php(11): SAPE_client->SAPE_client(Array) #3 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/footer.php(37): include('/home/mdolmaci/...') #4 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/template.php(572): require_once('/home/mdolmaci/...') #5 /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-includes/template.php(531): load_template('/home/mdolmaci in /home/mdolmaci/public_html/kucukelmakurdu.com/wp-content/themes/readable/inc/cache/ee9f7492a0556638a28a029494868231/cache.php on line 261