Press enter to see results or esc to cancel.

25 Milyarıncı Uygulama


Geçtiğimiz zamanlarda AppStore’dan indirilen uygulama sayısı 10 milyarı geçti gibi bir haber çıktı. Bununla beraber bu 10 milyarıncı uygulamayı indiren kişiye bir ödül verdiler. Şimdi ise Apple’ın internet sitesinde ve AppStore’da Featured bölümünde bir sayaç görebilirsiniz. Bu sayacın hedefi 25 milyar. Ben bu yazıyı hazırlarken bu sayaç yaklaşık olarak 24 milyar 297 milyon gibi bir rakama ulaşmıştı.


Bu 25 milyarıncı uygulamayı indiren kişiye Apple 10.000$ değerinde Gift Card, yani hediye kart verecek. Bu Gift Card’ı tıpkı Promo Code kullanır gibi Redeem bölümünden kullanabilirsiniz. Tabi bu uygulamayı indirme şansını yakalamak oldukça zor. Çünkü şu sıralarda bile saniyede yaklaşık 800-900 uygulama indiriliyor. Sayaç sonlara yaklaştıkça da bu hız artacaktır. Umarım bu uygulamayı indiren kişi Türkiye’den, hatta aramızdan çıkar. 🙂 Eğer o kişi siz olursanız, nasıl kullanacağınız hakkında zaten gerek biz gerek de diğer Apple Blog’ları yardımcı olacaktır. O yüzden bu kartı nasıl kullanacağınızı henüz detaylı anlatmama gerek yok. 😀

( Yazı No: -024- )

Tags

Comments

Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.