Press enter to see results or esc to cancel.

Küçük Elma Kurdu’na Hoşgeldiniz..

Küçük Elma Kurdu’na hoş geldiniz..

Bu siteyi oluştururken asıl amacımız siz okurlarımıza yardımcı olabilmek ve merak ettiklerinize cevap verebilmek.. Umarım sitemizde gezinirken sizlere yardımcı olabilmeyi başarabiliriz.

Sitemizde gerçekleşecek faaliyetlerden biraz bahsetmek istiyorum. Hedefimiz, ismimizden de anlaşılacağı gibi Apple hakkında incelemeler yaparak sizlere yararlı olabilmek. Yani; AppStore’da yer alan uygulamaların detaylı incelemelerini ve kendi tecrübelerimi, yazacağım yazılarla sizlere ulaştırmak. Kısaca, farklı kategorilerde bir çok uygulamanın incelemelerini yaparak, uygulamaları almadan önce bir fikir sahibi olabilmenizi sağlamak. İste bunlar bizim kuruluş amacımız diyebilirim.

Aynı zamanda indirime giren uygulamaları takip edip sizlerle paylaşarak, uygulamaları daha ucuza satın almanızı sağlamayı umut ediyoruz. Eğer bir iPhone, iPad veya iPod Touch sahibiyseniz, sitemizde mutlaka bir şeyler bulacaksınızdır.

İlerleyen yıllarda gerçekleştirmek üzere birçok planlarımızın olduğunu da eklemek istiyorum. Yani sadece kuru bir uygulama incelemesi okumayacaksınız. 🙂 Ayrıca uygulamalara kendi tecrübelerim doğrultusunda 10 üzerinden puanlar vererek, uygulamayı aldıktan sonra hayal kırıklıkları ile karşılaşmanızı da engellemeyi amaçlıyoruz.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ediyor, başka bir yazıda görüşmek üzere veda ediyorum. Kendinize iyi bakın..

( Yazı No: -001- )

Comments

Leave a Comment


  • wholesale jerseys
  • Discontinued 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers to your taste. Will be your prime choice lifelong 30 dollar nfl china jerseys paypal fees for sellers can help you to create your personal styles.